به‌روز شده در: ۱۹:۵۶ - ۹ خرداد ۱۴۰۲
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۱۸۱۸۹
تاريخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۱ - ۱۳:۱۳
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
فراخوان برای کمک هزینه درمان یک مادر
حدودا یک سال هر ۶ ماه یک بار بوسیله تزریق ۶ آمپول شیمی درمانی شده اند و بعد از آن هر ۳ ماه یکبار این برنامه صورت پذیرفته و در مرحله جدید باید هر دوماه یکبار شیمی درمانی شوند.

خیریه همت نوشت: همسر این خانم که صاحب یک فرزند دختر ۹ ساله هم هستند. به دلیل عقب افتادگی ذهنی در یک کیوسک که متعلّق به یکی از بستگانشان است، با درآمد ماهیانه‌ی حدود صدهزار تومان مشغول به کار است.  

ایشان در منزلی که ارث پدری شوهرشان است زندگی می کنند و برای تأمین مخارج زندگی کارهایی از قبیل نظافت منازل، پرستاری در خانه و درست کردن سبزی و فروش آنها را انجام می دهند.

این خواهر گرامی حدود ۲ سال است که غده ای سرطانی در گلویش به وجود آمده و مراحل شیمی درمانی را برای درمان طی می کنند.

حدودا یک سال هر ۶ ماه یک بار بوسیله تزریق ۶ آمپول شیمی درمانی شده اند و بعد از آن هر ۳ ماه یکبار این برنامه صورت پذیرفته و در مرحله جدید باید هر دوماه یکبار شیمی درمانی شوند.

هزینه هر مرحله شیمی درمانی نهصد تا۹۵۰ هزار تومان می باشد.

ایشان بیمه تأمین اجتماعی دارند و با پیگیری بسیار، حدود ۳۰۰هزار تومان از هر مرحله شیمی درمانی به ایشان باز گردانده می شود.

هزینه چند مرحله قبلی انجام شده با فروش طلاهایشان انجام شده و این ۳ مرحله آخر را خانواده این خانم که در یکی از روستاهای غرب کشور زندگی می کنند تأمین کرده اند و ظاهرا توانایی کمک بیشتر از این را ندارند.

ایشان بدلیل بیماری سرطان، توانایی انجام کارهای سنگین را ندارند امّا با این وجود، برای تأمین هزینه‌های سنگین درمان و سایر مخرج زندگی، ناگزیر به انجام کارهای سابق(کار در خانه‌ دیگران) هستند.

با توجه به شرایط بیماری خانم. س و تنگناهای معیشتی و اقتصادی این خانواده محترم همت کنید تا بتوانیم علاوه بر کمک هزینه ضروری برای امرار معاش، حداقل هزینه ۲ مرحله از شیمی درمانی ایشان را فراهم و هدیه کنیم.

همت کنید

برای دریافت شماره حساب کلیک کنید

تذکر مهم:
در صورت عبور کمکهای اهدایی از سقف مورد نیاز، در موارد خیر بعدی صرف خواهد شد.