به‌روز شده در: ۱۶:۴۴ - ۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۲۰۵۰۶
تاريخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۱ - ۰۷:۴۳
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
کمک به این خانواده برای مراقبت از پدرومادر
هنگام پیگیری جهت تحقیق این بار، به منزلی قدیمی دارای دو اتاق تو در تو با شرایط زندگی متوسط رو به پایین با حداقل امکانات رفاهی در یکی از مناطق اطراف میدان امام حسین(علیه السلام) تهران مراجعه کردیم.
به گزارش خیریه همت ، خانم م. ب به همراه پدر ۹۵ ساله و مادر ۸۲ ساله زندگی میکند البته هفت خواهر و برادر دیگر هم دارند که به گفته ایشان برخی در شهرستان و بقیه دنبال زندگی وگرفتاری های خودشان هستند و ایشان به تنهایی از والدینش مواظبت می کند.
 
پدر زمین گیر کامل وتقریبا هوش وهواس کامل ندارد و مادر نیز به خاطر سکته مغزی تقریبا زمین گیر شده است اما دارای حواس کامل است.
 
هر دو نفرشان به دلیل عدم اختیار در کنترل، باید پوشک شوند.
 
پدر هرچند مبتلا به سرطان پانکراس است اما بخاطر کهولت سن و عوارض داروها به دستور دکتر معالج فعلا این موضوع مسکوت مانده است،اما عارضه بیماری به دیگر نقاط بدن از جمله معده بشدت اسیب رسانده است.
 
مادر هم داروهای خاص کنترل فشار به دلیل جلوگیری از سکته مغزی استفاده می کند و دائما تحت نظر پزشک است.
 
پدر خانواده تحت پوشش بهزیستی است که ماهیانه مبلغ ۵۵ هزار تومان دریافت می کند و می توانید رقم یارانه ماهانه سه نفر را هم به این مبلغ اضافه کنید.
 
دختر ۳۸ساله که امروز از پدر و مادرش نگهداری میکند خود به دلیل تصادف در سالهای پیش و شکستگی مهرهای کمر در حال حاضر از کمر بند طبی فلزی به صورت دائم استفاده می کند.
 
"همت” کنید تا بتوانیم حداقل کمکی به این خانواده بزرگوار داشته باشیم.

کلیک کنید