به‌روز شده در: ۱۴:۴۹ - ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۱۱۸۲
تاريخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۴
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
پفک کودک را راهي بيمارستان کرد
در اتفاقي ناگوار، کودک سه ساله اهوازي با خوردن پفکي که درون آن شيشه بود راهي بيمارستان شد و البته از مرگ حتمي جان سالم به در برد.

به گزارش مردم سالاری، در اتفاقي تعجب‌برانگيز کودک سه ساله اهوازي با خوردن پفکي که حاوي شيشه بود راهي بيمارستان شد و البته از مرگ حتمي جان سالم به در برد.

پدر اين کودک در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: از مغازه اغذيه فروشي محله‌مان واقع در شهرک پرديس پفکي را براي فرزندم خريدم و نيمي از آن را به وي دادم. رضا 30 ساله افزود: بخشي از باقيمانده پفک را روز بعد به فرزندم دادم و با آخرين حلقه پفکي که در دهانش گذاشتم متوجه خونريزي دهان وي شدم.

وي اضافه کرد: دهان پسرم به دليل پارگي پر از خون شد و وي مدام جيغ مي‌زد. پدر اين کودک اهوازي خاطرنشان کرد: به سرعت دست در دهان پسرم بردم و متوجه شيء تيزي شدم که نزديک بود دست من را نيز پاره کند، شيشه‌اي به اندازه نصف سکه 50 توماني!

وي ادامه داد: با مشاهده شيشه، شماره تماس شرکت توليد کننده پفک را گرفتم و حادثه را براي آنها توضيح دادم، با تمام وجود انکار مي‌کردند که چنين چيزي غيرممکن است! رضا عنوان کرد: در نهايت به من گفتند که فعلا موضوع را براي جايي گزارش نکنيم و محتويات پفک را براي بررسي کارشناسي که از طرف شرکت براي آن‌ها فرستاده مي‌شود نگه دارند.

وي بيان کرد: براي من اصلا افشاي اين موضوع اهميت ندارد و سلامتي فرزندم از همه چيز مهمتر و باارزشمندتر است اما حداقل بايد براي اتفاقي که رخ داده از من عذرخواهي مي‌کردند، دوست ندارم افراد ديگر هم به چنين حادثه‌اي گرفتار شوند زيرا ممکن است اتفاقي ناگوارتر برايشان رخ دهد. پدر اين کودک سه ساله افزود: ممکن بود فرزندم شيشه را قورت مي‌داد و اتفاقي که نبايد، برايش رخ مي‌داد، آن‌موقع چه کسي پاسخگو بود؟

وي در پاسخ به اينکه شايد شيشه از منزل خودشان در پاکت پفک افتاده باشد و يا فرزندشان شيشه را از روي زمين برداشته و در دهان گذاشته باشد، تصريح کرد: چنين چيزي امکان ندارد چون دقيقا با آخرين حلقه پفک، دهان فرزندم را آغشته به خون ديدم!

رضا 30 ساله از اهواز در ادامه اظهار کرد: خدا را شکر مي‌کنم که اين قضيه ختم به خير شد اما قصد دارم فرزندم را به پزشک قانوني ببرم و از شرکت توليد کننده پفک نيز شکايت کنم. به گزارش خبرگزاري فارس از اهواز، نام شرکت توليد کننده اين نوع پفک به‌نام و کاملا مشهور است که فعلا از ذکر نام آن خودداري مي‌کنيم.