به‌روز شده در: ۱۰:۳۶ - ۳۰ شهريور ۱۳۹۷
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۱۱۸۳
تاريخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۶
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
پيرمرد، عروس سارقش را بخشيد
عروس جوان که با سو استفاده از حساب بانکي پدرشوهرش کارت شارژ مي‌خريد پس از دستگيري با رضايت شاکي آزاد شد.

به گزارش ابتکار، سرهنگ جاسم زارع پور دبا اشاره به اين پرونده گفت: چندي قبل مردي با مراجعه به پليس فتا يزد خود را بازنشسته يکي از سازمان‌هاي دولتي معرفي کرد و در شکايتش به ماموران مدعي شدحقوق خود را از طريق کارت عابر بانک دريافت مي‌کند و چندي قبل با مراجعه به بانک متوجه شده است در چند ماه گذشته و در دفعات متعدد با خريد اينترنتي مبلغ زيادي از حسابش برداشت شده است.

وي ادامه داد: کارشناسان اقدامات خود را جهت شناسايي عامل برداشت آغاز کردند. در تحقيقات اوليه مشخص شد برداشت‌ها در قالب خريد کارت شارژ تلفن همراه است. در ادامه ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتي و رد زني از حساب‌هاي مختلف توانستند عامل برداشت‌ها را که عروس شاکي بود شناسايي و به پليس فتا احضار کنند.

به گفته رئيس پليس فتا يزد، دختر جوان که از اعتماد پيرمرد سوء استفاده و با دريافت رمز دوم اينترنتي حساب بانکي شاکي اقدام به خريد اينترنتي کرده بود در بازجويي‌ها گفت: از انجام اين کار اشتباه پشيمان هستم و نمي‌دانم چرا چنين کاري کردم.

زارع پور در پايان افزود: با برگزاري جلسه مشاوره و آموزش براي شاکي در خصوص استفاده از کارت‌هاي بانکي، وي از شکايت خود صرفنظر و عروس خود را بخشيد.