به‌روز شده در: ۱۵:۴۱ - ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۴۹۳۷
تاريخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
بیانیه مجمع نمایندگان کارگران استان ایلام به مناسبت روز جهانی قدس
کارگر نیوز: مجمع نمایندگان کارگران استان ایلام به مناسبت روز جهانی قدس با انتشار بیانیه‌ای ضمن دعوت از آحاد مردم برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس....
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کارگر نیوز، مجمع نمایندگان کارگران استان ایلام به مناسبت روز جهانی قدس با انتشار بیانیه‌ای ضمن دعوت از آحاد مردم برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کرد: روز قدس فقط اختصاص به قدس ندارد، بلکه روز مقابله مستضعفان با مستکبران و روز انتفاضه ملت‌های ستمدیده علیه طرح‌های صهیونیستی- آمریکایی و کشورهای مرتجع عربی است.

در متن این بیانیه آمده است:

بسمی تعالی


روز قدس روز تجلی دفاع از آزادی و حقوق مسلمانان بی دفاع فلسطین ،روز استقامت و سرافرازی و عدالتخواهی و اتحاد دنیای اسلام است.

حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس لبیک به ندای رهبر کبیر انقلاب و تجدید پیمان با آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهنمودهای حکیمانه رهبر انقلاب (مدظله العالی) و نمایش اقتدار و وحودت حزب الله است ،کارگران شریف و نجیب استان ایلام همچون سایر اقشار جامعه و در صفوفی متحد در راهپیمایی عظیم روز قدس شرکت نموده و بار دیگر همبستگی ،صلابت و بیداری اسلامی را به جهانیان نشان خواهند داد.

مجمع نمایندگان کارگران استان ایلام