به‌روز شده در: ۱۶:۴۴ - ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۵۳۴۷
تاريخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
با حضور تمامي أعضاء هيات مديره و بازرسين//
جلسه هيات مديره مجمع عالی نمایندگان کارگران جمهوری اسلامی ایران برگزار شد
کارگر نیوز: جلسه هيات مديره مجمع عالي نمايندگان كارگران جمهوري اسلامي ايران در مردادماه با حضور تمامي أعضاء هيات مديره و بازرسين در خصوص پيگيري مطالبات كارگري برگزار گرديد.
محمدرضا تاجیک عضو هیات مدیره مجمع عالی نمایندگان کارگران کشور در گفت و گو با خبرنگار کارگر نیوز گفت: جلسه هيات مديره مجمع عالي نمايندگان كارگران جمهوري اسلامي ايران در مردادماه با حضور تمامي أعضاء هيات مديره و بازرسين در خصوص پيگيري مطالبات كارگري برگزار گرديد.

در این جلسه که با حضور تمامي أعضاء هيات مديره و بازرسين برگزار شد گفت: بیمه گریزی بزرگترین مشکل جامعه کارگران کشور است و باید طرح جامعی برای ساماندهی مشکلات کارگران داشته باشیم.
 
وی افزود: باید مجامع استانی را توانمند سازیم و با اتکا به این اساسنامه قوی که داریم از جامعه کارگری حمایت کنیم زیرا ما خادمان کارگران هستیم و حیطه فعالیت این تشکل عالی کارگری، ملی و بین المللی است و صیانت از حقوق و منافع مشترک صنفی کارگران در بخش های صنعت و حرفه و نیز هدایت و راهنمایی آنان جزو اهداف بنیادین آن محسوب می شود.

رییس مجمع نمایندگان کارگران استان تهران گفت: در این جلسه اعضای هیات مدیره مجمع با صدور بیانیه ای حمایت قاطع خود را از یاراحمدیان رییس مجمع عالی نمایندگان کارگران جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند.

وی ادامه داد: عدم وحدت رویه، تبعیض مالی در صندوق‌ها، عدم تشکیل سازمان تأمین اجتماعی برابر قانون، تناقض‌های قوانین موجود و تعدد آنها که موجب کاهش قدرت اجرایی شده، دخالت‌های بیرونی در صندوق‌ها از جمله چالش‌های موجود بوده که باید در دولت دوازدهم برای آنها برنامه‌ریزی شود.
 
وی خاطرنشان کرد: امیدواریم در دولت دوازدهم گذشته تلخ جامعه کارگری دیگر تکرار نشود و دولت تدبیر و امید، امید تازه ای را برای زحمتکش ترین اقشار جامعه ارزانی دارد.