به‌روز شده در: ۱۴:۳۴ - ۲۵ تير ۱۳۹۷
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۵۶۸۴
تاريخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۸
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
محمدرضا تاجیک در گفت و گو با کارگر نیوز اعلام کرد :
اثرات مثبت اولین جشنواره ورزشي در خانواده هاي كارگران
کارگر نیوز: اولين جشنواره ورزشي خانوادگي كارگران با تمام جذابيت ها به اتمام رسيد ولي اثرات مثبت آن مدتها در خانواده كارگران شركت كننده مشهود است
محمدرضا تاجیک رييس مجمع نمايندگان كارگران استان تهران در گفت و گو با خبرنگار کارگر نیوز اعلام کرد : اين جشنواره با اهداف بسياري از جمله ايجاد انگيزه كارگران و خانواده هاي آنها به امر ورزش ،همدلي و دوستي  و جو صميمي خانواده ها و باز خورد مثبت در زندگي روزمره و محيط كار و همچنين آموزش با رشته هاي جديد ورزشي برگزار گرديد.

تاجيك بيان كرد: بي شك نميتوان از تاثير مثبت اين جشنواره در خانواده هاي كارگران غافل شد بسياري از كارگران با توجه به گذشت چند روز از اتمام اين جشنواره ،هنوز از شاديها و خاطرات خوش آن نام ميبرند و از مسئولين برگزاري تشكر مينمايند.

عضو هيات مديره مجمع عالي نمايندگان كارگران جمهوري اسلامي ايران گفت : از اثرات ورزش ميتوان پيشگيري در درمان و بسياري از بيماريهاي قلبي و عروقي و تنفسي نام برد و از چاقي مفرط جلوگيري ميكند. ورزش باعث سلامت رواني ميشود و از افسرگي جلوگيري ميكند و اعتماد به نفس  را بهبود ميبخشد.

از جنبه هاي ديگر اين جشنواره آشنايي خانواده ها و فرزندان با رشته هاي جديد ورزشي و فكري بود و اين امر با توجه به حضور افراد خبره بدرستي انجام پذيرفت.مطمئنا تعدادي از كارگران و فرزندان كه استقبالي خوبي از اين رشته ها داشتند انرا ادامه ميدهند.

تاجيك در پايان عنوان كرد : برگزاري اين جشنواره ها در بسياري از كشورهاي دنيا رايج است ولي اولين بار در كشور براي خانواده هاي كارگران به همت اداره كل ورزشي وزارت تعاون ،كار رفاه اجتماعي و با تلاش همكاران شاغل در اين اداره و همچنين همكاران شاغل در استان گيلان و مجموعه رفاهي سنگاچين انجام شده است .

مجمع عالي نمايندگان كارگران كشور از كليه مسئولين و كاركنان برگزار كننده اين جشنواره تشكر و قدرداني مينمايد.اميد آنست كه برگزاري اين جشنواره ها در سالهاي آتي بصورت مدون با همكاري تشكلهاي كارگري انجام پذيرد.