به‌روز شده در: ۱۶:۴۴ - ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۵۷۰۲
تاريخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۲
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
مدیرعامل مخابرات مشکل شرکتی‌ها را مرتفع کند/ امیدوارم لبخند بر لبان خواهر آذری‌ام نقش ببندد
واکنش وزیر ارتباطات درباره تصویر کارمند خانم معترض مخابرات +عکس
وزیر ارتباطات به تصویر یکی از کارکنان معترض مخابراتِ آذربایجان غربی که اخراج شده، واکنش نشان داد.
به گزارش کارگر نیوز، در ادامه اعتراضات کارکنان شرکتی مخابرات در استان آذربایجان غربی که ماههاست ادامه دارد، روز گذشته (21 شهریور) تصویری در فضای مجازی دست به دست شد.

در این تصویر، خانم جوانی که میز و صندلی‌اش ظاهرا جمع شده، در حال گریستن است؛ همکارانش می‌گویند آنها که قرارداد غیرقانونی شرکت‌های پیمانکاری را امضا نکنند، اخراج می شوند.

پس از دست به دست چرخیدن این عکس، وزیر ارتباطات در اینستاگرام به عکس واکنش نشان داد.

محمد آذر جهرمی نوشت:

این تصویر را در میانه شلوغی کار دیدم. زیرنویس حاکی از این بود که با کارمند معترضی در مخابرات آذربایجان غربی برخورد شده و میز و صندلی وی جمع آوری شده‌است. اخباری به من دادند که تقاضاهای این گروه قابل اجابت نیست و خارج از قواعد فعلی مخابرات ایران است. موضوع را در همان شلوغی برای مدیرعامل مخابرات ایران ارسال کردم و خواستم سریعا پیگیری کنند و موضوع مرتفع شود. بخش بزرگی از ارتباطات کشور به موضوع انسانی است. مخابرات ایران شاید در ظاهر با مشکلات مالی مواجه باشد اما همواره حفظ کرامت انسانی بر ما واجب است. امیدوارم به زودی به جای این اشک و تلخی، لبخند و شادی برلبان خواهر آذری‌ام نقش ببندد.

96

 

نظرات بینندگان
همیشه مدافع ایران و اسلام و نظام بودم ولی با دیگه داره کارد به استخوان میرسه. حالم داره از این وضعیت نابسامان مسئولین و بی اهمیتی به مردم به هم میخوره! امیدوارم قبل از اینکه دیر بشه فکری کنند