به‌روز شده در: ۱۶:۳۱ - ۲۸ مهر ۱۳۹۷
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۶۰۷۶
تاريخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۶
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
به مناسبت هفته تربیت بدنی انجام شد//
کوهنوردی اعضاء مجمع نمايندگان كارگران استان تهران به ارتفاعات تهران
کارگر نیوز: محمدرضا تاجيك رئیس مجمع نمایندگان کارگران استان تهران: كوهپيمايي باعث شادابي،گردش خون بهتر ، چربي سوزي، جلوگيري از پوكي استخوان ميشود.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کارگر نیوز، در دومين روز هفته تربيت بدني مجمع نمايندگان كارگران استان تهران با همراهي بعضي از اعضاء خود به ارتفاعات تهران صعود داشتند. اين صعود از دربند شروع و با رفتن به شير پلا و ارتفاعات توچال ادامه يافت و پس از اندكي توقف و صرف صبحانه به نقطه ابتدايي بازگشتند.

رئیس مجمع نمایندگان کارگران استان  تهران در اين رابطه گفت :كوهپيمايي باعث ميشود خون در رگ ها و مويرگها گردش بيشتري داشته باشد و همچنين باعث ميشود چربي ها با تعريق زياد توسط پوست دفع شود در موقع کوهپیمایی سوخت و ساز مواد شناور در خون مانند قند، کلسترول، پروتئین‌ها و اسید اوریک به بهترین وجه صورت می‌گیرد و در نتیجه‌ سوخت و ساز کامل خون از ابتلا به بیماری قند جلوگیری به عمل می‌آورد.

کوه پیمایی کمک می‌کند تا كارگران از همه‌ی آن سر و صداها و استرس‌های كاري و اطراف در طول هفته و زندگي دور شوند . با رفتن به جای خلوت و طبیعت ،هفته جديد را بخوبي آغاز نمايند.

تاجيك ادامه داد مجمع نمايندگان استان تهران از تمامي كارگران زير مجموعه و اعضا خود دعوت بعمل مي اورد تا در زمينه برگزاري مسابقات ، مراسمات و جشنواره هاي ورزشي مربوطه به ياري مجمع بيايند و در اين امر مشاركت نمايند خواهشمند است با شماره تلفن های 66522611-021 تماس حاصل فرمایید.