به‌روز شده در: ۱۶:۳۱ - ۲۸ مهر ۱۳۹۷
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۶۳۹۷
تاريخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۲
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
محدودیت‌های حضور نمایند‌ه کارگران منطقه آزاد اروند برداشته شد
محدودیت هایی که برای ورود نماینده حقوقی کارگران شاغل در کارگاه‌های منطقه آزاد اقتصادی اروند به محل استقرار دفتر اشتغال این منطقه وضع شده بود، از روز گذشته برداشته شده است.
به گزارش کارگر نیوز در استان خوزستان از برطرف شدن مشکل ممنوعیت‌های مربوط به حضور آرش هاشمی، نماینده حقوقی کارگران منطقه آزاد اروند در دفتر اشتغال این منطقه آزاد اقتصادی خبر می‌دهند.
 
براساس این اطلاعات این محدودیت با مداخله مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برداشته شده است و برهمین اساس وی از روز گذشته فعالیت های صنفی قبلی خود را از سرگرفته است.
 
از قرار معلوم اداره کل جبران خدمت وزارت، تعاون، کار و رفاه اجتماعی با استناد به حق قانونی که هرکدام از طرفین کارگری یا کارفرمایی برای داشتن وکیل حقوقی در مراجع تشخیص و حل اختلاف برخودارند، از اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان خوزستان خواسته‌است تا به نسبت به برداشته شدن محدودیت‌های این نماینده صنفی اقدام کند.
 
این محدودیت که از از روز ۱۳ آبان وضع شده بود در روزهای  گذشته اعتراض شماری از کارگران شاغل در واحدهای تولیدی این منطقه را به دنبال داشته است.