به‌روز شده در: ۱۶:۳۱ - ۲۸ مهر ۱۳۹۷
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۶۶۵۸
تاريخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۲
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
علی‌حیدری مسئول هماهنگی دبیرخانه شورایعالی رفاه و تامین اجتماعی شد
در حکمی از سوی علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علی حیدری نائب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی به سمت مشاور وزیر و مسئول هماهنگی دبیرخانه شورایعالی رفاه و تامین اجتماعی منصوب شد.
به گزارش کارگر نیوز، در حکمی از سوی علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علی حیدری نائب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی به سمت مشاور وزیر و مسئول هماهنگی دبیرخانه شورایعالی رفاه و تامین اجتماعی منصوب شد.
 
در متن این حکم آمده است:
 
با عنایت به ضرورت راهبری های منسجم و نظام مند سیاستهای رفاهی کشور و با توجه به تاکیدات مقام محترم ریاست جمهوری نسبت به رفع فقر مطلق و اجرای نظام تامین اجتماعی چندلایه که مستلزم تقویت جایگاه شورایعالی رفاه و تامین اجتماعی و دبیرخانه مربوطه می باشد، به موجب این حکم و با حفظ سمت، به عنوان" مشاور وزیر و مسئول هماهنگی دبیرخانه شورایعالی رفاه و تامین اجتماعی" منصوب می شوید؛ تا در چارچوب قانون ساختار نظام جامع رفاه وتامین اجتماعی، به ویژه مواد (١٢) تا (١٥) و تبصره ماده (١٦) آن، با هماهنگی و همکاری معاونت رفاه اجتماعی نسبت به انجام اولویت های ذیل اقدام نمائید:
 
١- تقویت جایگاه دبیرخانه شورایعالی رفاه و تامین اجتماعی و شوراهای تخصصی و راهبردی آن در جهت تحقق الزامات قانونی فوق الذکر و نیز تبصره "٢" و بند "پ" ماده (٥٧) قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور.
 
٢- تمهید و تدبیر ظرفیت های کارشناسی ومدیریتی شایسته برای دبیرخانه شورایعالی رفاه و تامین اجتماعی به منظور ایجاد زمینه ایفای وظایف محوله و کمک به فرایند تدوین و اجرای سیاستهای رفاهی و نیز سیاستهای  اجتماعی کشور.
 
٣- ایجاد زمینه ارتباط و تعامل علمی شورایعالی و توابع مربوطه و به ویژه دبیرخانه آن با صاحبنظران دانشگاهی، مراکز پژوهشی، شرکای اجتماعی، فعالان مدنی و حامیان حوزه رفاه و تامین اجتماعی و گروه های ذینفع به منظور گفتمان سازی و جریان سازی مولفه های بنیادی رفاه و تامین اجتماعی و پیشبرد ماموریت های محوله.
 
٤- استفاده نظام مند از ظرفیت های کارشناسی، مدیریتی، علمی، پژوهشی و رسانه ای وزارتخانه و توابع آن در جهت پیشبرد نقش ها و کارکردهای شورایعالی رفاه و تامین اجتماعی و نیز تبیین و تشریح مصوبات آن.
 
امیدوارم در انجام وظایف محوله با جلب همکاری و تشریک مساعی حوزه های مختلف وزارتخانه، موفق باشد.