به‌روز شده در: ۱۶:۴۷ - ۲۶ دي ۱۳۹۷
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۷۵۷۲
تاريخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور:
کارگران و بازنشستگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنند
کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور با صدور بیانیه‌ای از تمام مردم به ویژه کارگران و بازنشستگان خواست تا در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن شرکت کنند.
به گزارش کارگر نیوز، کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور با صدور بیانیه‌ای از تمام مردم به ویژه کارگران و بازنشستگان خواست تا در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن شرکت کنند.
 
متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:
 
ایام دهه فجر یادآور حماسه همدلی و همبستگی ملت سرافراز ایران اسلامی است که با پیروی از امام راحل(ره) درخت تنومند انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند و امروز به برکت و مجاهدت شهیدان گلگون کفن در زمینه‌های علم و فناوری، صنایع فضایی و موشکی، دانش هسته‌ای جهش معناداری داشته و امید است دولت محترم با تلاش مجدانه همه دستگاه‌ها و نهادهای نظام اسلامی همت خود را در جهت رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم، ایجاد اشتغال و رفع بیکاری به کار گرفته و زمینه رشد اقتصاد کشور را برای بالندگی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فراهم کنند.
 
اکنون در آستانه یوم الله ۲۲ بهمن کانون عالی شوراهای اسلامی کشور از تمامی مردم عزیز به ویژه کارگران و بازنشستگان شریف دعوت به عمل می‌آورد تا یک بار دیگر با حضور پرشور خود حماسه‌ای به یاد ماندنی و نمایش وحدت ملی را در راهپیمایی ۲۲ بهمن خلق نموده و توطئه‌های دشمن قسم خورده ملت همیشه سرافراز ایران اسلامی را خنثی کرده و مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و بدخواهان ایران اسلامی بکوبند.