به‌روز شده در: ۱۲:۵۰ - ۳ فروردين ۱۳۹۸
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۸۳۰۶
تاريخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
/استاندار آذربایجان غربی پیگیر مشکلات کارگران است
مطالبات مزدی و بیمه‌ای کارگران فولاد ارومیه پرداخت نشد
کارگران فولاد ارومیه ماه‌ها مطالبات مزدی پرداخت نشده دارند. این کارگران از استانداری آذربایجان غربی می‌خواهند که به شرایطشان رسیدگی شود.
به گزارش کارگر نیوز، حق بیمه‌ی کارگران فولاد ارومیه که چندین ماه مطالبات مزدی پرداخت نشده دارند، برای ماه‌های متوالی پرداخت نشده است.
 
از قرار معلوم برخی از این کارگران تا ده ماه معوقات مزدی پرداخت نشده، دارند. این کارگران می‌گویند: مراجعات‌مان به کارفرما و اداره کار استان نتیجه‌ای نداشته‌است و در حال حاضر دست به دامان استانداری شده‌ایم تا شاید استاندار فکری به حال ما بکند و از کارفرما بخواهد معوقات ما را پرداخت کند.
 
این کارگران در طول سال گذشته، هشت بار تجمع اعتراضی برگزار کردند که درنهایت در روزهای پایانی سال، کارفرما با حضور در جمع کارگران وعده داد ده درصد از مطالبات آنها را پرداخت می‌کند.
 
کارگران فولاد ارومیه می‌گویند: در روزهای آغازین سال جدید سراغ استانداری آذربایجان غربی رفتیم و فعلاً منتظریم تا استاندار مشکلات ما را پیگیری کند.
 
از قرار معلوم استاندار آذربایجان غربی اعلام کرده است مطالبات کارگران فولاد را پیگیری می‌کند و انشالله به زودی معوقات آنها پرداخت خواهد شد.