به‌روز شده در: ۱۵:۲۴ - ۱ شهريور ۱۳۹۸
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۸۳۱۴
تاريخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
صندوق بازنشستگی کشوری مدافع سرمایه بازنشستگان است
رئیس هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه مدیرعامل و هیات مدیره این صندوق مدافع سرمایه بازنشستگان عزیز هستند، گفت: بازنشستگان کشوری صاحبان اصلی سرمایه‌های این صندوق هستند.
به گزارش کارگر نیوز، نعمت الله ایزدی  با بیان اینکه، بازنشستگان صاحبان اصلی سرمایه‌های صندوق بوده و این سرمایه حق یک میلیون و ۳۸۰ هزار بازنشسته و دومیلیون و ۲۵۰ هزار شاغل است، افزود: مدیرعامل و هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوری در زمینه دفاع از حق بازنشستگان به هیچ وجه کوتاه نمی‌آید و انسجام هیات مدیره و مدیرعامل مهم‌ترین نقطه قوت برای این مهم است.
 
وی ادامه داد: ناظرین هیات مدیره صندوق برای سرکشی و نظارت بر عملکرد و فعالیت هلدینگ‌های تابعه صندوق مشخص شده‌اند که با حضور مستمر خود در جلسات این هلدینگ‌ها به پیشبرد امور کمک خواهند کرد.
 
ایزدی اظهار داشت: هلدینگ‌ها باید صورت‌های مالی را به شکل منظم و مستمر به هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوری ارسال کنند تا ناظرین هیات مدیره همکاری لازم را با آنان داشته باشند و ما در فعالیت‌های کنترلی کمتر دچار مشکل شویم.
 
رئیس هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوری گفت: وقتی شرکت‌های زیرمجموعه برای واگذاری به بخش خصوصی آماده می‌شود، به هیچ وجه از سوی صندوق‌‌ رها نمی‌شوند، بلکه شرایط را برای واگذاری و عرضه به بازار فراهم می‌کنیم.
 
ایزدی با بیان اینکه هلدینگ‌ها قوانین حاکم بر صندوق را جدی بگیرند تا آثار مثبت سرمایه‌های بازنشستگان بیش از پیش افزایش یابد، تاکید کرد: فعالان اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری باید به شیوه نامه‌های ارسالی توجه ویژه داشته باشند، همچنین انتصابات را با توجه به بانک اطلاعاتی مدیریتی صندوق انجام دهند.
 
وی افزود: اکنون زمان برگزاری مجامع هلدینگ هاست، بنابراین هلدینگ‌ها باید صورت‌های مالی خود را هرچه سریع‌تر در اختیار هیات مدیره قرار دهند تا در زمان معین در مجامع حضور یابند.