به‌روز شده در: ۱۶:۴۷ - ۲۶ دي ۱۳۹۷
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۸۴۱۱
تاريخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۸
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
رضا توسلی عضو هیات مدیره مجمع نمایندگان کارگران استان تهران/
مهمترین مشکلات کارگران ،امنیت شغلی ،معیشت، آموزش است/ تشویق کارگروه مزد و نمایندگان کارگران در شورای عالی کار را نمیتوان نادیده گرفت
کارگر نیوز: رضا توسلی در رابطه با نشست تشکلات عالی کارگری کشور با وزیر کار و رفاه اجتماعی گفت : نتیجه جلسات مشترک تشکلات کارگری و وزیر کار در صورت همکاری شریک اجتماعی در جهت حل مشکلات روزمره کارگری مثبت ارزیابی میشود.
رضا توسلی عضو هیات مدیره مجمع نمایندگان کارگران استان تهران در گفت وگو با خبرنگار کارگر نیوز گفت: در خصوص جلسه مشترک تشکلات عالی کارگری با وزیر کار با طرح موضوع مشکلات روزمره کارگری توسط نمایندگان این کانون ها مطرح گردید که از مهمترین این مشکلات میتوان معیشت کارگران ،امنیت شغلی ، آموزش کارگران نام برد.که تمامی این نمایندگان از وضعیت امنیت شغلی موجود کارگران کشور گله و شکایت داشتند.
 
توسلی بیان کرد پس از طرح موضوع ربیعی وزیر کار با تایید این مشکلات دستورات مقتضی را به مشیریان معاونت روابط کار صادر کردند که انشالله گره ای در بحث امنیت شغلی کارگران باز گردد.
 
وی در ادامه گفت :البته تشویق حاضرین در این نشست از کارگروه مزد و نمایندگان کارگران در شورای عالی کار را نمیتوان نادیده گرفت ، تشویقی مثال زدنی که شاید گوشه ایی از زحمات این بزرگوران را در روزهای سخت جبران نماید.
 
عضو هیات مدیره نمایندگان کارگران استان تهران با ابراز گله از تاخیر این نشست ها و این جلسات از وزیر کار، نتیجه این جلسه را در صورت همکاری شریک اجتماعی (وزارت کار) مثبت ارزیابی نمودند.

توسلی عنوان کرد : نمایندگان کارگران در خصوص حمایت از کالای ایرانی با توجه به بیانات مقام معظم رهبری و برنامه دولت در این خصوص تاکید داشتند و مقرر گردید کارگروهی توسط وزارت کار و نمایندگان کارگری در این خصوص تشکیل گردد.

به گزارش خبرنگار کارگر نیوز، در پایان  نشست تشکلات عالی کارگری کشور با وزیر، رضا توسلی عضو هیات مدیره مجمع نمایندگان کارگران استان تهران کتابی با عنوان «رویکرد مدیریت با توجه به کنترل های داخلی » به وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی اهداء کردند.