به‌روز شده در: ۱۶:۴۷ - ۲۶ دي ۱۳۹۷
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۸۷۱۲
تاريخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
نمایندگان مجلس تبدیل وضعیت «کلاه‌زردها» را پیگیری می‌کنند
شورای هماهنگی اپراتورهای پست‌های فشار قوی برق کشور، از رایزنی با نمایندگان مجلس و قول‌های مساعد آنها جهت پیگیری تبدیل وضعیت خود خبر دادند.
به گزارش کارگر نیوز، شورای هماهنگی اپراتورهای پست‌های فشار قوی برق سراسر کشور در تماس با خبرنگار ایلنا، از رایزنی با نمایندگان مجلس و قول‌های مساعد آنها خبر دادند.
 
به گفته اعضای این شورا در نشستی که در روزهای گذشته بین اعضای شورای هماهنگی اپراتورها و جمعی از نمایندگان مجلس برگزار شد، نمایندگان قول دادند در صورتی که تا پایان ماه رمضان وزیر نیرو اقدامی برای تبدیل وضعیت اپراتورها انجام دهد، از او جهت پاسخگویی در مجلس دعوت شود تا توضیح دهد که چرا در ارتباط با تبدیل وضعیت اپراتورهای پست‌های فشار قوی برق اقدامی صورت نمی‌گیرد.
 
از قرار معلوم نمایندگان مجلس به اپراتورها وعده داده‌اند که با جدیت تمام وضعیت آنها را پیگیری می‌کنند.
 
شورای هماهنگی اپراتورهای پست‌های فشار قوی برق با ابراز خوشنودی از همراهی جمعی از نمایندگان مجلس، در اطلاعیه‌ای از اپراتورهای برق درخواست کردند منتظر نتایج رایزنی‌ها بمانند و امیدوار باشند که موانع اجرایی تبدیل وضعیت به زودی  برطرف شود.
 
مهمترین خواسته اپراتورهای پست‌های فشار قوی برق، تبدیل وضعیت از «قرارداد کار معین» به «قرارداد دائم» است و در جهت پیگیری این مطالبه بارها از استان‌های مختلف به تهران آمده‌اند و تجمع اعتراضی برگزار کرده‌اند. این تبدیل وضعیت در ابلاغیه‌ای توسط وزیر قبلی نیرو به سازمان توانیر ابلاغ شد اما تاکنون اجرایی نشده‌است.