به‌روز شده در: ۱۶:۴۷ - ۲۶ دي ۱۳۹۷
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۸۷۲۰
تاريخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۶
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
کیفیت خدمات درمانی بازنشستگان فولاد افزایش یافت +جدول
موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد در راستای حمایت از بازنشستگان زیرمجموعه خود از اردیبهشت ماه سال جاری نسبت به افزایش کیفیت خدمات درمانی بازنشستگان اقدام کرده است.
به گزارش کارگر نیوز؛ موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد اعلام کرد؛ برحسب دستور مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل صندوق بازنشستگان صندوق فولاد مبنی بر افزایش کیفیت خدمات درمانی جهت ارتقای سطح رضایت بارنشستگان تحت پوشش، شرکت شسبد از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری ضمن رعایت کلیه مفاد آئین نامه درمانی فولاد اقدام به جذب خدمات درمانی مضاعف از بیمارستان های درجه یک و سایر مراکز درمانی طراز اول در سطح استانهای تحت پوشش نموده است.

لذا به کلیه بازنشستگان این اطمینان خاطر را می‌دهد که علاوه بر رعایت تمامی مفاد آیین نامه فولاد و ادامه کار درمانی از طریق شرکت شسبد، از این پس خدمات درمانی در بالاترین سطح استانداردهای پزشکی به کلیه بازنشستگان سراسر کشور ارائه می‌شود و جای هیچگونه نگرانی برای این عزیزان وجود ندارد.

ضمناً لیست مقایسه‌ای مراکز درمانی در سال جدید نسبت به سال قبل به شرح دیل به اطلاع می‌رسد:

ردیف

بازنشستگان صنعت فولاد در سراسر کشور از حدود دو سال پیش مرتبا برای پیگیری معوقات حقوقی و کاهش خدمات درمانی مقابل نهادهای مختلف دولتی دست به تجمع می‌زدند.