به‌روز شده در: ۱۶:۴۷ - ۲۶ دي ۱۳۹۷
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۸۷۵۸
تاريخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی:
مابه‌التفاوت مستمری، حداقلی‌بگیران تأمین اجتماعی پرداخت می‌شود
سیدتقی نوربخش گفت: مابه‌التفاوت مربوطه به افزایش حقوق حداقل‌بگیران در تاریخ ٣١ اردیبهشت ماه و درباره سایر سطوح نیز در خرداد ماه پرداخت می‌شود.
به گزارش کارگر نیوز، سیدتقی نوربخش (مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی) در مراسم افتتاح ساختمان جدید اداره کل تأمین اجتماعی شرق تهران و شعبه تأمین اجتماعی شمیران اظهار داشت: با افتتاح ساختمان جدید امیدواریم خدمت‌رسانی به بیمه‌شدگان و بازنشستگان در فضای مناسب‌تری انجام شود.
 
وی تقبل ریسک‌های اقتصادی و اجتماعی را مأموریت اصلی سازمان‌های بیمه‌گر عنوان کرد و اظهار داشت: ما در سازمان تأمین اجتماعی باید ریسک‌های جامعه را بپذیریم و برای تمام مخاطرات اقتصادی و اجتماعی برنامه‌ریزی کنیم تا مخاطرات و ریسک‌های مختلف به مردم منتقل نشود.
 
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به جمعیت تحت پوشش این سازمان گفت: مردمی مخاطب ما هستند که بیشترین ریسک‌های اجتماعی و اقتصادی را دارند و ما همه فعالیت‌مان پوشش دادن این ریسک‌ها است. مردم باید از خدمات ما راضی باشند و ما برای تحقق این رضایتمندی تلاش می‌کنیم.
 
 نوربخش هدف نهایی تمامی اقدامات و برنامه‌های سازمان تأمین اجتماعی را ارتقای خدمات به مردم عنوان کرد و گفت: وضعیت خدمت‌رسانی در ساختمان سابق شعبه شمیران مناسب نبود و با تلاش حوزه‌های مختلف مرتبط در سازمان تأمین اجتماعی، ساختمان جدید افتتاح شده است.
 
نوربخش برخورد صحیح با بیمه‌شدگان و بازنشستگان را مورد تأکید قرارداد و افزود: تکریم ارباب رجوع باید در صدر اولویت ما در سازمان تأمین اجتماعی باشد و این کار وظیفه تمامی همکاران است. خروجی تمامی فعالیت‌ها و تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌های ما باید منجر به رضایتمندی بیشتر مراجعه‌کنندگان در شعب باشد و باید برای تحقق این هدف تلاش کنیم.
 
خداقلی میرزایی، مدیرکل تأمین اجتماعی شرق تهران نیز در این مراسم گفت: بازسازی و تجهیز ساختمان جدید از اسفند ماه آغاز شده و در کوتاهترین زمان ممکن به اتمام رسیده است.
 
وی افزود: ١٠ درصد بیمه شدگان اداره کل شرق تهران در شعبه شمیران خدمات مورد نیاز را دریافت می‌کنند و امیدواریم افتتاح ساختمان جدید زمینه‌ساز ارتقای خدمات به جامعه تحت پوشش باشد.
 
ساختمان جدید اداره کل تأمین اجتماعی شرق تهران و شعبه تأمین اجتماعی شمیران در خیابان دکتر شریعتی، تقاطع پل صدر، اول خیابان الهیه، پلاک ٩ واقع شده است.