به‌روز شده در: ۱۶:۴۷ - ۲۶ دي ۱۳۹۷
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۸۷۶۰
تاريخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
برنامه‌های سال مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های فنی و حرفه‌ای تشریح شد؛
اشتغال مهارت آموختگان سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در حوزه فناوری خودرو
حسن عزیزی گفت: پروژه دوم همکاری با کوئیکا (آژانس همکاری ‌بین‌المللی کره) نهایی شده و در سه حوزه خودروهای سنگین، تاسیسات و خیاطی صنعتی در نیمه دوم 2018 آغاز خواهد شد.
به گزارش کارگر نیوز، رئیس مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های فنی و حرفه‌ای گفت: ارائه طرح توسعه 31 مرکز ملی مهارت آموزی، پژوهش و سنجش صلاحیت حرفه‌ای به سازمان یکی از برنامه‌های این مرکز بیان کرد.
 
حسن عزیزی در اولین همایش هم اندیشی برنامه ریزی تعاملی سال 1397 مدیران کل ستادی و استانی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور افزود: اشتغال مهارت آموختگان سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای کشور در حوزه فناوری خودرو، ایجاد سامانه مهارت‌آموزی الکترونیکی در مرکز تربیت مربی و ایجاد سامانه نیازسنجی آموزشی مربیان از دیگر برنامه‌های این مرکز در سال جاری هستند.
 
وی همچنین با بیان اینکه طرح تربیت مربی پایه‌ور ویژه ستاد کل نیروهای مسلح در حال اجرا است، تصریح کرد: پروژه دوم همکاری با کوئیکا (آژانس همکاری ‌ای بین المللی کره) نهایی شده و در سه حوزه خودروهای سنگین، تاسیسات و خیاطی صنعتی در نیمه دوم 2018 آغاز خواهد شد.
 
رئیس مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های فنی و حرفه‌ای با بیان اینکه همکاری در اجرای 6 برنامه با کشور روسیه در خصوص برگزاری مسابقات جهانی مهارت 2019 در دستور کار قرار گرفته است، گفت: همکاری در اجرای دو برنامه با مرکز بین‌المللی تخصصی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای یونیوک در حوزه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در سال‌های 2018 و 2019 در دستور کار قرار گرفته است.
 
عزیزی همچنین برگزاری بیش از 20 دوره توانممندسازی سرمایه انسانی فناوری نانو با همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری و راه‌اندازی آکادمی آموزشی فستو در تربیت مربی در حوزه تکنسین مکاترونیک را دیگر برنامه‌های این مرکز بیان کرد.