به‌روز شده در: ۱۶:۴۹ - ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۹۰۴۶
تاريخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
/دانشگاه علوم پزشکی: خواسته‌ها پیگیری می‌شوند
عدم پرداخت مطالبات پزشکان خانواده استان فارس
مطالبات مزدی پزشکان خانواده استان فارس در ماه‌های گذشته پرداخت نشده‌است؛ دانشگاه علوم پزشکی فارس از پیگیری مطالبات پزشکان خبر داده است.
به گزارش کارگر نیوز، معوقات مزدی پزشکان خانواده استان فارس در ماه‌های گذشته پرداخت نشده‌است.
 
یکی از این پزشکان با بیان اینکه عدم پرداخت مطالبات مزدی، مشکلات بسیاری را در زندگی روزمره ما به وجود آورده‌است، می‌گوید: معوقات مزدی ما از ابتدای سال جاری پرداخت نشده‌است و علیرغم دوندگی‌های بسیار هنوز به نتیجه نرسیده‌ایم.
 
او از مراجعه‌ی روز گذشته‌ی جمعی از پزشکان خانواده به دانشگاه علوم پزشکی شیراز خبر می‌دهد و می‌گوید: صبح روز گذشته جهت پیگیری مطالباتمان به دانشگاه علوم پزشکی شیراز مراجعه کردیم و درنهایت توانستیم در نشستی با مسئولان این نهاد، مطالبات و خواسته‌هایمان را مطرح کنیم. امیدواریم این دیدار و مذاکرات مطرح در آن، نتیجه‌بخش باشد و بتوانیم به نتیجه مناسب دست پیدا کنیم.
 
وی تاکید می‌کند: علیرغم همه انتقاداتی که به طرح پزشک خانواده و نحوه اجرای آن مطرح است، ما پزشکان نباید قربانی کمبود بودجه و بلاتکلیفی شویم و بایستی معوقات مزدی ما را بپردازند.
 
در عین حال، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز از برگزاری نشستی با نمایندگان پزشکان خانواده خبر داده‌ و اعلام کرده‌است که در این نشست، مطالبات پزشکان ازجمله پرداخت معوقات، پرداخت‌های سازمان‌های بیمه‌گر، استفاده از تجارب اجرایی پزشکان خانواده فارس، به‌کارگیری سیاست‌های تشویقی و ارتقای منزلت پزشکان خانواده در سیستم سلامت کشور مطرح شده‌است.
 
به گفته روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، مطالبات پزشکان پیگیری شده و راهکارهای مناسب اتخاذ خواهد شد.