به‌روز شده در: ۱۵:۴۷ - ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۹۶۵۵
تاريخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
فولادگر: استیضاح وزیر کار سیاسی نیست
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استیضاح کنندگان وزیر کار از جناح‌های مختلف هستند گفت: استیضاح وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی سیاسی نیست.
به گزارش کارگر نیوز، حمیدرضا فولادگر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، با بیان اینکه وزارتخانه کار، تعاون و رفاه اجتماعی وزارتخانه بزرگی است و بحث مشکلات اجرایی در این وزارتخانه مطرح است اظهار داشت: اگر تفکیک در این وزارتخانه انجام می‌شد شاید استیضاح وزیر نیز انجام نمی‌شد.
 
وی ادامه داد: چون منتقدان وزیر کار معتقد بودند یک بخشی از این وزارتخانه جدا شده و کار این وزارتخانه سبک‌تر می‌شود اما چون طرح تفکیک رأی نیاورد نمایندگان منتقد پیگیری کردند که استیضاح در دستور مجلس قرار گیرد.
 
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استیضاح کنندگان از جناح‌های مختلف هستند گفت: این استیضاح سیاسی نیست و شرایط به گونه‌ای است که انتقادهای زیادی از دولت وجود دارد و رأی آوردن دوباره وزیر کار سختی است.
 
وی با بیان اینکه کسی فعلاً به دنبال اصلاحیه بر قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان نیست ادامه داد: آحاد مردم هم از این تصمیم استقبال کردند. به نظر می‌رسد دولت هم از این قانون استقبال کند چون با این قانون شرایطی پیش می‌آید که نیروهای تازه نفس، جوان‌تر و پر انرژی‌تر، با انگیزه‌تر به صحنه اجرا بیایند.