به‌روز شده در: ۱۲:۵۰ - ۳ فروردين ۱۳۹۸
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۳۹۶۸۶
تاريخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
خبرنگاران کارگران هنرمند عرصه خبر هستند
عضو هیأت مدیره کانون عالی شوراهای اسلامی کار بیان کرد: روز خبرنگار را به کارگران هنرمند عرصه خبر که گاهی حتی بیمه نیستند و امنیت شغلی ندارند ولی نگران جامعه کارگری هستند تبریک می‌گویم.
به گزارش کارگر نیوز، 17 مرداد روزیست که در تقویم‌های ما به‌عنوان روز خبرنگار ثبت شده است، در همین راستا علی خدایی، عضو هیأت مدیره کانون عالی شوراهای اسلامی کار سراسر کشور با پیام تبریکی در آستانه این روز گفت: من بیشتر دوست دارم به‌جای واژه خبرنگار این عزیزان را کارگران هنرمند عرصه خبر بنامم و این روز را از صمیم قلب و به‌نمایندگی از سایر کارگران کشور به این عزیزان تبریک، خداقوت و شادباش بگویم.
 
به این کارگرانی که دردهای جامعه را انعکاس می‌دهند بی‌آنکه به دردهایشان توجهی شود، کارگرانی که گاهی حتی بیمه نیستند ولی از نگرانی ما برای تأمین اجتماعی می‌نویسند.
 
کارگرانی که حتی حداقل دستمزد را نمی‌گیرند ولی از تعیین مزد و جلساتش پیگیرانه و صادقانه خبر می‌گیرند.
 
کارگرانی که پایین‌ترین امنیت شغلی را دارند و میانگین اشتغال آنها در یک رسانه زیر یک سال است اما از امنیت شغلی می‌نویسند، بله، این روز را به کارگران هنرمند عرصه خبر علی الخصوص نویسندگان بخش‌های کارگری خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها که گاهی در مقام انعکاس‌دهنده صدیق دردهایمان، گاهی در قامت مشاورانی دلسوز، گاهی در نقش انذاردهندگانی هوشیار همراهی‌مان می‌کنند، تبریک و شادباش عرض نموده و به همین بهانه از تمامی همراهی‌هایشان سپاسگزارم.