به‌روز شده در: ۰۸:۴۴ - ۴ تير ۱۳۹۸
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۰۱۴۴
تاريخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
عیب یابی و آموزش تعمیر ماشین لباسشویی در اینجا یاد بگیرید
کارگر نیوز: تعمیر ماشین لباسشویی برندهای مختلف را برای شما عزیزان همراه با کد خطا ، دلیل ارور ، دفترچه آموزش راهنمای فارسی ، عیب یابی و آموزش تعمیر را شرح داده ایم......
به گزارش پایگاه خبری کارگر نیوز، تعمیر ماشین لباسشویی برندهای مختلف را برای شما عزیزان همراه با کد خطا ، دلیل ارور ، دفترچه آموزش راهنمای فارسی ، عیب یابی و آموزش تعمیر را شرح داده ایم تا با دانش و آگاهی از خدمات تعمیر لباسشویی در آی.پی امداد بهره مند شوید.

تعمیر ماشین لباسشویی کندی
 

هر ماه یکبار شلنگ های پر کننده آب و شلنگ تخلیه را بررسی کنید تا مانعی در مسیر جریان آب وجود نداشته باشد (این اقدام پیشگیرانه شما در هزینه های تعمیرات لباسشویی کندی صرفه جویی می کند)، در غیر این صورت ممکن است ماشین لباسشویی کندی آب پر نکند و یا پس از شستشو آب را خالی نکند که شما نیازمند به تماس با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی کندی باشید،

 
تعمیر ماشین لباسشویی زیمنسیکی از نکات اصولی در استفاده از ماشین لباسشوی زیمنس این است که بارگیری بیش از اندازه نکنید، بارهای بیش از اندازه می تواند به ماشین لباسشویی آسیب برساند و شما نیاز به تعمیر لباسشویی زیمنس داشته باشید، بنابراین لباس هایتان را به اندازه بارهای کوچک تر تقسیم کنید.


تعمیر ماشین لباسشویی دلونگی


 
اغلب مشکلات در کارکرد و نیاز به تعمیر لباسشویی دلونگی بر اثر استفاده نادرست کاربر اتفاق می افتد و قابل پیشگیری است، مثلا وقتی با نشت کف از ماشین لباسشویی مواجه می شویم و با نمایندگی تعمیرات لباسشویی دلونگی تماس می گیرید اولین و مهم ترین دلیل را استفاده نامناسب از مواد شوینده می دانند، همچنین توصیه می کنند با توجه به میزان سختی آب شهری از مواد شوینده استفاده کنید، مواد شوینده بیشتر به معنی شستشوی تمیز تر نیست.


تعمیر ماشین لباسشویی حایریکی از دلایل مراجعه به تعمیرگاه مجاز لباسشویی حایر عدم تخلیه آب ماشین است که به راحتی با بررسی فیلتر پمپ تخلیه در فواصل معین شما را از انجام تعمیر لباسشویی حایر بی نیاز می کند، سرویس های دوره ای برای کارکرد بهتر و طول عمر دستگاه بسیار مهم است.


 
تعمیر ماشین لباسشویی آرچلیک
 
 

فواصل معینی را برای تمیزکاری ماشین لباسشویی آرچلیک قرار دهید، قطعاتی که برای تمیزکاری ضروری است عبارتند از محفظه جا پودری که معمولا لکه های سختی در صورت عدم توجه در این محفظه ایجاد می شود، واشر لاستیکی دور درب که فضای مناسبی برای تولید و پرورش میکروب ها است، وان شستشو، فیلتر پمپ تخلیه، در صورتی که این اجزا به درستی تمیزکاری شود از بسیاری از تعمیر لباسشویی آرچلیک بی نیاز خواهید بود.


تعمیر ماشین لباسشویی هیتاچی
 

 
زمانی که ماشین لباسشویی هیتاچی با مشکل در کارکرد مواجه شد قبل از تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی هیتاچی موارد زیر را بررسی کنید:
 
1.      دوشاخه ماشین به پریز وصل است.
 
2.      فلکه ورودی آب باز است ( هم آب گرم هم آب سرد باید باز باشد)
 
3.      ماشین لباسشویی هیتاچی در سطح زمین تراز است.
 
4.      مانعی در شلنگ تخلیه برای خروج آب وجود ندارد.
 
5.      کثافات باعث جلوگیری از چفت شدن درب نمی گردد.
 
پیگیری و بررسی موارد بالا موجب افزایش سلامت و عدم نیاز به تعمیر لباسشویی هیتاچی می گردد.


تعمیر ماشین لباسشویی بلومبرگ
 

 
قبل از اینکه از نمایندگی تعمیرات لباسشویی بلومبرگ بپرسید «چرا ماشین لباسشویی بلومبرگ من بوی بد می دهد؟» بدانید که نیاز به پاکیزگی دارد، این دستگاه وسیله برای پاک کردن البسه شماست چگونه یک ماشین کثیف می تواند لباس های شما را تمیز کند؟ سه قسمت اصلی ماشین لباسشویی بلومبرگ که نیاز به تمیز کردن دارند: فیلتر، کشوی مواد شوینده و درام؛ کشوی مواد شوینده را پاک کنید و فیلتر را خالی کنید و خیس کنید، درام را که آلودگی و چربی و رسوبات در آن می نشیند را تمیز کنید، به سادگی یک شستشوی خالی را با آب گرم با دوز نرمال مواد شوینده اجرا کنید، این عملیات باعث کاهش هزینه های تعمیر لباسشویی بلومبرگ می گردد.


تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر
 


چگونگی بارگذاری ماشین لباسشویی فریجیدر عامل بسیار مهمی در تعمیر ماشین لباسشویی فریجیدر برای نشتی آب، تولید صدای زیاد و لرزش دستگاه می باشد.
 
نمایندگی تعمیرات لباسشویی فریجیدر توصیه می کند که اطمینان حاصل کنید که ماشین لباسشویی به درستی بارگذاری شده است این به شما کمک خواهد کرد که هم ماشین و هم لباس های خود را در شرایط عالی نگه دارید، ماشین لباسشویی باید به طور آزاد پر شود تا آب و مواد شوینده را به طور صحیح گردش دهد، اندازه بار باید برای شستشوی سریع و یا چرخه شستشوی اقتصادی کاهش یابد.


تعمیر ماشین لباسشویی بکو
 


اگر ماشین لباسشویی بکو را به تازگی خریداری کرده اید، برای نصب اصولی با تعمیرگاه مجاز لباسشویی بکو تماس بگیرید، قبل از استفاده از ماشین لباسشویی بکو اطمینان حاصل کنید که لوله ها کاملا بدون هیچ مشکلی نصب شده اند تا از چکیدن آب جلوگیری شود.

از تراز برای قرار دادن ماشین بر روی سطح صاف استفاده کنید، پلاگین پلاستیکی سازنده را از دریچه تخلیه حذف کنید سپس شلنگ تخلیه را در محل وصل کنید، این یکی از اولین راه حل ها برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو در وضعیت عدم تخلیه آب است.


تعمیر ماشین لباسشویی کنوود
 

سطح بیرونی ماشین لباسشویی کنوود باید همیشه تمیز باشد، شما می توانید آن را با یک پارچه مرطوب پاک کنید، همچنین، اطمینان حاصل کنید که هیچ خراشی وجود ندارد که بتواند به سطح آسیب برساند، با تمیز کردن وان نیز می توانید از تولید بو و مواد باقی مانده از مواد شوینده خلاص شوید، سعی کنید ظرف هر یک تا سه ماه بسته به اینکه چقدر از ماشین لباسشویی کنوود استفاده می کنید آن را تمیز کنید، این یک روش ساده برای نیاز کمتر به تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی کنوود تمیز کردن وان به این صورت که 3 فنجان سرکه در وان ریخته و یک شستشوی معمولی را اجرا کنید.


 تعمیر ماشین لباسشویی الجی
 

یک بررسی و سرویس دوره ای می تواند به حفظ عمر ماشین لباسشویی شما کمک کند،دست ب کار شوید و ماشین لباسشویی الجی خود را سرویس کنید، در صورت عدم آگاهی از این کار، شما می توانید برای این کار با تعمیرگاه مجاز لباسشویی الجی تماس بگیرید.

هم چنین ایده خوبی است که شلنگ ها و اتصالات را هر سه سال یکبار جایگزین کنید، حتی اگر مشکلی نداشته باشند.

این دستورالعمل ها را به آسانی دنبال کنید و مطمئن شوید که ماشین لباسشویی شما عمر طولانی دارد و کمتر نیازمند تعمیر لباسشویی الجی خواهید بود.


تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ


 
چگونه می توان به تولید سر و صدای غیر معمول در ماشین لباسشویی سامسونگ جلوگیری کرد؟
 
علت عدم تخلیه آب پس از شستشو چیست؟
 
این سوالات رایجی است که کاربران پس از تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ می پرسند؟
 
قبل از قرار دادن لباس های تان در ماشین جیب آنها را بررسی کنید و خالی کنید، زیرا در هنگام چرخش وسایل از آن خارج شده که یا تولید صدا می کنند یا باعث انسداد شلنگ تخلیه می گردند، دکمه های شل لباس باید محکم شوند، هم چنین لباس های کوچک را در کیسه بگذارید.


تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا
 ماشین لباسشویی اسنوا زمانی که خاموش است با آب پر می شود، چگونه تعمیر لباسشویی اسنوا را در این وضعیت انجام دهم؟
 
این مشکل به سوپاپ ورودی آب می باشد، شیر برقی دچار مشکل شده است، در صورتی که از دانش فنی برخوردار باشید می توانید با مراجعه به تعمیرگاه مجاز لباسشویی اسنوا شیر برقی جدید را خریداری کرده و آن را جایگزین کنید.
 
 
تعمیر ماشین لباسشویی دووبرخی از تماس ها با نمایندگی تعمیرات لباسشویی دوو حاوی این موضوع است که چرا درب ماشین لباسشویی دوو باز نمی شود؟ جواب اینکه لباسشویی دوو طوری طراحی شده است که تا به پایان رسیدن مراحل شستشو باز نخواهد شد و درب آن قفل است، در صورتی که بخواهید به زور آن را باز کنید به دستگاه آسیب وارد می شود و نیازمند تعمیر لباسشویی دوو می شوید، بنابراین به آب درون ماشین نگاه کنید و از تلاش برای باز کردن غیر اصولی درب خودداری کنید.