به‌روز شده در: ۰۸:۴۴ - ۴ تير ۱۳۹۸
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۰۱۵۸
تاريخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۳
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
تلاش شبانه‌روزی برای وصول مطالبات صنفی
تجمع کارکنان سهام عدالت وارد چهارمین روز شد
درحالی‌که اعتراضات آرام صنفی حدود ۸۰ نفر از کارکنان سهام عدالت مقابل ساختمان وزارت اقتصاد امروز وارد چهارمین روز خود شده، یکی از معترضان گفت: سوال ما این است که چرا باید کارکنان سهام عدالت که سالها ساعات عمر خود را صرف خدمت به دولت و مردم کرده‌اند برای دریافت حداقل‌های مزدی مقابل نهادهای دولتی تجمع کنند.
به گزارش کارگر نیوز، حدود ۸۰ نفر از کارکنان دفاتر سهام عدالت به همراه خانواده‌هایشان از روز شنبه (۱۴ مهر ماه) تاکنون در اعتراض به  مشخص نبودن وضعیت شغلی و دریافت نکردن حقوق طی ۴۲ ماه گذشته به تهران سفر کرده‌اند.
 
یکی از کارکنان دفاتر سهام عدالت در تشریح وضعیت خود و همکارانش گفت: همانند روزهای گذشته به صورت شبانه‌روزی اما آرام در مقابل ورودی ساختمان وزارت اقتصاد و دارایی جمع شده‌ و منتظر عملی شدن وعده‌های داده شده در خصوص مطالباتمان هستیم.
 
او با بیان اینکه تا این لحظه از جانب مسئولان سازمان خصوصی‌سازی و دفتر امور سهام عدالت پاسخ مشخصی به این خواسته‌های کارگران داده نشده است، در  پایان گفت: ظاهرا مسئولان نهادهای دولتی همانند سازمان خصوصی‌سازی و دفتر امور سهام عدالت توانایی لازم را برای حمایت از کارکنان سهام عدالت ندارند. این مسئولان به‌طور دائم وعده پیگیری مطالبات کارکنان معترض سهام عدالت را می‌دهند اما بعد ازگذشت چند روز از شروع اعتراضات هنوز اتفاق خاصی نیفتاده است.