به‌روز شده در: ۱۵:۲۲ - ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۰۷۳۳
تاريخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
آسایش و حفظ کرامت بازنشستگان و مستمری‌بگیران راهبرد سازمان تامین اجتماعی است
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی و مدیرکل تامین اجتماعی یزد از کانون‌های بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی شهرستان و استان و کانون کارکنان بازنشسته تامین اجتماعی استان یزد بازدید کردند.
به گزارش کارگر نیوز، در جریان سفر مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان و مستمری‌بگیران این سازمان به استان یزد جهت شرکت در مراسم پنجمین المپیاد ورزشی بانوان بازنشسته و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی سراسر کشور، از کانون‌های بازنشستگان کارگری و کارکنان تامین اجتماعی این استان بازدید به عمل آمد.
 
«حسین شاهوردی» و «محمد صابری» مدیرکل تامین اجتماعی استان یزد در محل کانون کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی شهرستان و سپس استان یزد حضور یافتند و به بررسی مسائل و دغدغه‌های مستمری‌بگیران استان ازجمله امور رفاهی، درمانی و تسهیلات پرداختند.
 
وی خاطر نشان کرد: فلسفه وجودی معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی در همه حوزه‌ها حفظ کرامت و شان شرکای اجتماعی آن بالاخص مستمری بگیران و بیمه‌شدگان این مجموعه عظیم است.
 
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی با گرامیداشت یاد و خاطره شادروان دکتر سیدتقی نوربخش مدیرعامل فقید سازمان به طرح‌ها و اقدامات چند سال اخیر این مدیر دلسوز و خدوم در حوزه بازنشستگان و مستمری‌بگیران اشاره کرد و از ارزشمند‌ترین آنان طرح کرامت رضوی و اعزام بازنشستگان و خانواده‌های آنان به مشهد مقدس و زیارت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) یاد کرد که مورد استقبال خیل کثیری از این عزیزان قرار گرفته است.
 
شاهوردی در ادامه، انجام طرح نسیم سلامت را یکی دیگر از اقدامات موفق در حوزه امور فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان برشمرد و بر اهمیت اجرای آن جهت سلامتی و تندرستی مستمری‌بگیران تاکید کرد.
 
در ادامه برنامه‌های مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان، بازدید از کانون کارکنانِ بازنشسته تامین اجتماعی استان یزد و قرار گرفتن در جمع همکاران بازنشسته سازمان بود.
 
صابری (مدیرکل تامین اجتماعی استان یزد) ابراز امیدواری کرد که با تلاش‌های مجدانه شاهد رضایت حداکثری جامعه شریف بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی کشور و استان یزد باشیم.