به‌روز شده در: ۱۵:۵۸ - ۱ خرداد ۱۳۹۸
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۱۷۳۴
تاريخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
در یادداشت ارسالی به کارگر نیوز//
چکمه های بی تدبیری مسئولین ذیربط کمر کارگران را له کرد
کارگر نیوز: کارگران میدانند که تحریم بهانه ای برای فرار از پاسخگویی این دسته از مدیران ودولت مردان است. زیرا بی هیچ برنامه ای مسبب این وضعیت هستند ......
به گزارش پایگاه خبری کارگر نیوز، حمید رضا امام قلی تبار،  بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران طی یادداشتی برای کارگر نیوز نوشت: نمک پاشیدن برخی از مسئولین با عملکرد،سخنان،و رفتارهای  خود  بر زخمهای اقشار متوسط و  محروم جامعه علی الخصوص کارگران، تراژدی خطرناکی است که در سالهای اخیر آنها را  سردرگم کرده است. زمانی که  همگان خود را برای  تناول از میوه های باغ پسابرجامی و عدم نیاز به یارانه هایی که با منت به حساب آنها میریختند ،آماده میکردند ناگهان خود را در گرداب تورم کمرشکن و افسارگسیخته ی چند برابری قیمت ارز و سکه و مسکن و مواد غذایی .... دیده اند.این نتایج در کمتر از شش ماهه باعث افزایش فقر و محرومیت و نیز بسته شدن تعداد زیادی از واحدهای تولیدی و صنعتی و بیکاری عده ی زیادی از جمعیت شاغل کشورمان شده است.با توجه به اینکه این  قشر با عملکرد همین مسئولین زیربط به گودال فقرو محرومیت سقوط کرده اند این موضوع را پذیرفته اند که برای ابد از دستیابی  به مسکن و خودرو و رفاه و امنیت شغلی و غیره  محروم شده اند. این شرائط بگونه ای بر روح و روان و زندگی کارگران تاثیر گذاشته است که فقط و فقط زنده ماندن  ، همه ی آمال و ارزوهای آنها شده است .البته بررسی آمارهای جهانی از مراکز معتبر و معروف بین المللی نیز این موارد را تائید میکند .در رابطه با رشد اقتصادی و تورم و غیره  با اینکه ایران یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان از باب منابع زیر زمینی و فسیلی محسوب میگردد با این وجود کشورمان  این روزها رده های آخر و مساوی با کشورهای ونزوئلا و سیرالئون و حتی عقبتر از کشورهای سوریه و یمن که درگیر جنگ هستند، قرار گرفته است. در چنین وضیعتی  که قطعا مطالبات جامعه کارگری و سایر اقشار محروم جامعه توسط برخی مسئولین به فراموشی سپرده شده است اما همواره مواردی در گفتار ، رفتار و کردار  این دوستان به چشم میخورد که جای بسی تاًسف است .

در چنین شرائطی که با سقوط تاسف بار ارزش پولی کشور و تورم افسارگسیخته  مواجهیم ، تعجب آور است مسئولی بلند پایه در توهینی اشکار  به شعور ایرانیان عامل اصلی قاچاق را ارزانی کالای داخلی قلمداد میکند.ناراحت کننده خواهد بود هنگامیکه که چکمه های بی تدبیری مسئولین ذیربط کمر کارگران را له کرده است مسئولین با لبخند افتخار در کاخ سعدآباد برای خود جشن تولد برگزار میکند. 

کارگران میدانند که تحریم بهانه ای برای فرار از پاسخگویی این دسته از مدیران ودولت مردان  است. زیرا بی هیچ برنامه ای مسبب این وضعیت هستند . این دسته از مسئولین که برخی ها از طبقه ی  ثروتمندان  هیچگاه نمیتواند زجرهای گرانی و تورم و شرمندگی کارگران و هزاران چیز دیگر را درک کنند .

زیرا بجای مدیریت و رفع مشکلات  در حال جمع آوری  غنائم برای خود بودند . در آینده ای نزدیک که عمر پست ها و مدیریت  آنها به پایان برسد در بین آحاد جامعه علی الخصوص  کارگران جایگاهی نخواهند داشتد زیرا با وعده هایی که داده اند چیزی جز بی تدبیری  نبود.زیرا با این شیوه  کمر اقتصاد، ،اشتغال،صنعت و مدیریت را شکسته و سفره ها را خالی،شکم ها را گرسنه و امید را نابود کرده اند.

حمیدرضا امامقلی تبار بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران کشور