به‌روز شده در: ۱۱:۵۸ - ۲۵ تير ۱۳۹۸
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۲۱۴۵
تاريخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۶
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
شریعتمداری: ​انتصاب نیروهای جوان ادامه دارد
​شریعتمداری در آئین معارفه مدیران جدید وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: انتصاب نیروهای جوان در این وزارتخانه ادامه دارد.
به گزارش ایلنا، امروز یکشنبه ۲۵ فروردین در حاشیه نشست شورای معاونان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور محمد شریعتمداری (وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی) مدیران جدید این وزارتخانه معرفی شدند.
 
با حکم شریعتمداری، سید جواد رضوی به عنوان رییس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری، محسن ابراهیمی به عنوان مدیرکل اشتغال اتباع خارجی و رویا رفیعی به سمت  مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شدند.
 
در این نشست رضا شریعت به عنوان مشاور وزیر و رضوان مدنی نیز به عنوان مشاور وزیر در امور فناوری اطلاعات و مرتضی لطفی به عنوان عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی منصوب شدند. شریعتمداری در این نشست خاطرنشان کرد: علاوه بر افراد جدیدی که منصوب می‌شوند از تجربیات چهره‌های آشنای قدیمی نیز بهره‌مند می‌شویم.
 
وی اشاره کرد: بازنشسته شدن به معنای جدا شدن از همه کار نیست و دوره جدیدی از زندگی افرادی که امروز به دلیل بازنشستگی دیگر مشغول به فعالیت نیستند آغاز می‌شود و از نظرات و دیدگاه‌های این افراد نیز برای بهبود امور استفاده می‌کنیم.
 
وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی بر اکرام افراد دارای تجربه و با سابقه تاکید کرد و افزود: توجه به تجربیات را جدی می‌گیریم و محترم می‌شماریم.
 
شریعتمداری مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری را بسیار مهم دانست و افزود: در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سامانه‌های شفافیت را برای اطلاع رسانی در دو بخش شبکه مدیریت کشور  و مردم راه اندازی کرده‌ایم و شش سامانه در همین چند ماه به نقاط خوبی رسیده‌اند و باید کار خود را با قوت ادامه دهند و همچنان سامانه‌های شفافیت در اولویت هستند و  سپس سایر سامانه‌ها با زیر ساخت‌های الکترونیکی موجود در  وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مورد توجه ما هستند.
 
وی تصریح کرد: در حوزه ارزیابی، عملکرد خدمات خوبی انجام شده و امید است در این حوزه تحولاتی ایجاد شود و کنترل‌ها در ارزیابی عملکردها باید محتوایی‌تر و روش‌ها و اصول جدیدی در این بخش وارد ارزشیابی‌ها درحوزه‌هایی مانند حسابرسی‌ها شود. در بخش‌های گزارش عملکرد نیز باید بتوانیم نگاهی با تلفیق بررسی کیفی فعالیت مدیران را به همراه آثار شاخص‌های کمیت پذیر  داشته باشیم و در ادامه مسیر به این نوع نتایج ارزیابی تکیه کنیم.
 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اداره کل اشتغال اتباع خارجی نیز  همواره مورد توجه وزارت کار بوده است و به جز وظایف وزارت کشور در کنترل این موارد در این ایام، شاهد دوره جدیدی از عملکرد این اداره کل درحوزه اشتغال در سراسر کشور خواهیم بود. در برخی زمینه‌ها ضرورت دارد از این پتانسیل برای حل مشکلات استفاده کنیم چون یکی از نشانه‌های توسعه یافتگی کشورها را آزادی حرکت سرمایه نیروی کار ماهر، تکنولوژی و کالا در کشورها می‌دانند و طبیعتا باید ما نیز جریان سیال اعزام نیروی کار ماهر داخلی به خارجی و خارجی به داخلی را با اصول و ضوابط دنبال کنیم.