به‌روز شده در: ۱۷:۴۰ - ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۲۴۸۵
تاريخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
/ تولید از سر گرفته شد
ئوپان خلخال با ۱۶۰ کارگر مشغولِ کار است
کارگران کارخانه نئوپان خلخال می‌گویند که این واحد صنعتی بعد از دو سال تعطیلی از دی ماه سال گذشته فعالیت تولیدی خود را با ۷۰ از سر گرفته و در سال جاری تعداد کارگران خود را به ۱۶۰ نفر افزایش داده است.
منابع کارگری در کارخانه نئوپان خلخال با اعلام خبر از سر گیری فعالیت این واحد تولیدی به خبرنگار ایلنا گفتند: این واحد تولیدی بزرگ از حدود ۲ سال پیش به دلیل مشکلاتی که در زمینه تولید داشت، تعطیل اعلام شد و همه ۲۵۰ کارگر آن بیکار شدند.
 
 به گفته کارگران، هم اکنون خطوط تولیدی ورق نئوپان، ورق ملامینه و روکش دار نئوپان این کارخانه فعال است  و با ادامه این روند قرار است طرح توسعه کارخانه نیز در فاز بعدی اجرایی شود.
 
 کارگران تصریح کردند: با اجرای طرح توسعه کارخانه نئوپان فرصت‌های شغلی جدیدی نیز در کنار صنایع همجوار آن همانند زراعت چوب، فروش هیزم و مواد اولیه تولید فراهم می‌شود.
 
به گفته کارگران؛ کارفرمای فعلی نئوپان خلخال تمام تلاش خود را برای رونق تولید و پرداخت به موقع مطالبات کارگران به‌کار گرفته است.
 
 کارگران نئوپان خلخال در پایان ضمن تشکر و قدردانی از مسئولان استانی و شهرستانی که با حمایت آنها این واحد تولیدی توانسته است فعالیت تولیدی خود را از سر بگیرد، در خاتمه از دولتمردان خواستند به تعهدات خود در قبال صنعتگران و تولیدکنندگان کشور که دچار مشکلات مالی هستند، هرچه سریع‌تر عمل کنند تا کارگران آنها از امنیت شغلی و معیشتی برخوردار باشند.