به‌روز شده در: ۱۶:۱۸ - ۲۴ تير ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۲۶۴۰
تاريخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
شیل آمریکا ۲۵ درصد نیروی کار خود را اخراج می‌کند
یکی از بزرگترین تولید کنندگان حوزه نفتی پرمین وست تگزاس در نیومکزیکو اعلام کرد حدود یک چهارم از نیروی کار خود را برای صرفه جویی در هزینه ها و تقویت ارزش سهام داران کاهش داده است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز ، شرکت پایونیر نچرال ریسورس، یکی از بزرگترین تولید کنندگان حوزه نفتی پرمین وست تگزاس در نیومکزیکو اعلام کرد حدود یک چهارم از نیروی کار خود را برای صرفه جویی در هزینه ها و تقویت ارزش سهام داران کاهش داده است.
 
 پایونیر که مقر آن در تگزاس است، 230 کارمند خود را در هفته جاری در ادارات مرکزی و اداره های حوزه پرمین اخراج  و 300 نفر دیگر را هم در آوریل از کار بیکار کرد.
 
این شرکت انتظار دارد 100 میلیون دلار از طریق کاهش هزینه ها به دست آورد و همچنان در میدان رقابت با همتایانش باقی بماند.
 
 پایونیر طی بیانیه ای اعلام کرد:« تصمیماتی مانند این هیچ وقت آسان نبوده اند. در این مورد لازم بود ساختار هزینه های خود را با استراتژی تجارتمان هماهنگ کنیم. به منظور ایجاد ارزش برای سهامدارانمان در طولانی مدت، این کار لازم بود».
 
 در همین ماه، پایونیر اعلام کرده بود شاخه ایگل فورد شیل خود را در تگزاس جنوبی به شرکت انساین  نچرال ریسورسز می فروشد.
 
 این شرکت در حال حاضر یک تولیدکننده حوزه پرمین است که در فعالیت های تجارت الکترونیکی شرکت میکند.
 
 شرکت های شیل تولید نفت آمریکا را به رکورد رسانده اند. ولی سالها هزینه‌های سنگین در این بخش باعث فشار سرمایه گذاران برای کاهش هزینه‌ها و استفاده از پول نقد برای پرداخت ها به جای تولید بیشتر نفت شده است.
 
 کارمندانی که شغلشان را از دست داده اند، باید بسته های مالی و خدمات جایگزین شغلی دریافت کند.