به‌روز شده در: ۱۶:۴۷ - ۱ مهر ۱۳۹۸
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۲۸۳۳
تاريخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
رضا توسلي عضو هيات مديره مجمع نمايندگان استان تهران؛
فراخوان همگانی به پویش #صدای_کارگران_ایران / خواسته کارگران تغییر ساختار مدیریتی شرکت‌های سازمان تامین اجتماعی است
کارگر نیوز: توسلی گفت؛ در این مطالبه‌گری عمومی فراخوان همگانی اعلام کرد تمام آحاد جامعه، بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی، دانشگاهیان و دانشجوها در تمام رشته‌ها و همچنین علی‌الخصوص گارگران و خانواده معزز آنها دعوت کرد به پویش #صدای_کارگران_ایران که بایستی توسط مسئولین شنیده شود.
در پی تقدیر رهبر معظم انقلاب از ورود دانشجویان به جریان خصوصی سازی و پیگیری و تحقق برخی مطالبات کارگران خبرنگار پایگاه خبری کارگر نیوز با رضا توسلی عضو هیئت مدیره مجمع نمایندگان کارگران استان تهران گفت و گویی را انجام داد: برای تحقق شعار زیبای شفافیت، بایستی "حاکمیت شرکتی" را در سازمان خصوصی سازی و شرکت‌‌های سازمان تامین اجتماعی و شستا اجرایی شود.

رضا توسلی افزود : توضیحات تخصصی و تشریح اهمیت مسئله "حاکمیت شرکتی" طی مصاحبه‌های تخصصی در خبرگزاری‌ها و جراید مختلف انجام داده‌ام و قابل رصد است.

اکنون که تقدیر به‌حق و شایسته رهبری جمهوری اسلامی ایران را درباره ورود دانشجویان به مطالبات کارگران شاهد هستیم درخواست چندین باره نمایندگان کارگران را مجدانه و با صدایی رسا‌تر از وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی مطرح میکنیم. خواسته کارگران تغییر ساختار مدیریتی شرکت‌های سازمان تامین اجتماعی است مالکان این دارایی کارگران جمهوری اسلامی ایران بوده و هستند و همچنین همواره پیگیر وصول مطالبات ۱۸۰ هزار میلیاردی سازمان تامین اجتماعی از دولت‌ها بوده‌اند.

توسلی گفت؛ در این مطالبه‌گری عمومی فراخوان همگانی اعلام کرد تمام آحاد جامعه، بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی، دانشگاهیان و دانشجوها در تمام رشته‌ها و همچنین علی‌الخصوص گارگران و خانواده معزز آنها دعوت کرد به پویش #صدای_کارگران_ایران که بایستی توسط مسئولین شنیده شود.

حتماً تمام جنبه‌های شفافیت، که آحاد جامعه منتظر آن هستند با اجرای فرمان معظم‌له حاصل خواهد شد.

فعال کارگری افزود : چرا مسئولین سخنان و تذکرهای رهبری را در مورد برجام را رعایت نکردند ؟
توصیه میگردد : در روزهای چهارشنبه که همه دورهم هستید، زمانی را برای روخوانی شرح وظایف قانونی قوه مجریه اختصاص دهید.

لازم به یادآوری و تذکر است که، بالاتر از قانون امر رهبریست که همواره با صراحت سخن گفته و میگوید، ولی با کمال تاسف معدودی از مسئولین رده بالا تفسیر به رای‌های شخصی خود را از بیانات معظم‌له با اهمیت‌تر میدانند، تصمیم میگیرند و از بودجه کشور برای اجرای تفاسیر شخصی و تصمیمات غلط خود استفاده می‌کنند. و متاسفانه و تاوان اشتباهات را مردم بایستی پرداخت کنند.

عضو هيات مديره مجمع نمايندگان استان تهران گفت: باید افزود انتخاب معیارهای تعمدی برای آمارسازی توسط برخی مسئولین رده بالا دیگر نخ نما شده است.

از شعار شفاف‌سازی بهره‌برداری شخصی و سِمَتی نکنید، با کلمات آشنا برای اهداف شوم خود بازی نکنید، معنای کلمات را در اذهان و افکار عمومی عوض نکنید. در عوض خواسته‌های به حق کارگران را پیگیری کنید.

در انتها توسلی افزود : رهبری سالهاست در فرامایشات و دستورات اعلام نموده‌اند، "آتش به اختیار" برای همه آحاد جامعه لازم است و و در بیانات خود مسئولین را دعوت نموده‌اند که مدیریت جهادی برای تحقق "رونق تولید" در تمام سطوح بایستی اجرایی گردد، باشد که خود را با اختیار به آتش نکشیم.