به‌روز شده در: ۱۵:۲۹ - ۲۰ تير ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۲۹۷۵
تاريخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۲
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس مطرح کرد؛
مالک جدید کرپ ناز کرمانشاه هنوز از راه نرسیده شروع به اخراج کارگران کرده است
نماینده کرمانشاه در مجلس گفت: مالک جدید کرپ ناز کرمانشاه هنوز از راه نرسیده شروع به اخراج کارگران کرده است و از آنجا که مدعی داشتن نسبت فامیلی با اعضای ارشد یکی از احزاب است، گمان کرده می‌تواند هر کاری را انجام دهد.
به گزارش ایلنا، سیدقاسم جاسمی در گفتگو با رسانه‌ها در خصوص مشکلات ناشی از واگذاری کارخانه تولیدی پارچه "کرپ ناز کرمانشاه" به بخش خصوصی اظهار داشت: اعضای مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی به سه دلیل با واگذاری کارخانجات به بخش خصوصی مخالف هستند.
 
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: عدم توجه به اهلیت خریداران، عدم واگذاری کارخانجات براساس قیمت کارشناسی شده و عدم توجه به ممنوعیت اخراج کارگران تا ۱۰ سال توسط بخش خصوصی از دلایل مخالفت نمایندگان مردم استان کرمانشاه در مجلس با واگذاری کارخانجات به بخش خصوصی است.
 
وی افزود: افرادی کرپ ناز کرمانشاه را خریداری کرده‌اند که نه اهلیت دارند و نه براساس قیمت کارشناسی شده کارخانه را خریداری کرده‌اند، همچنین هنوز سند کارخانه را تحویل نگرفته‌اند که شروع به اخراج تعدادی از کارگران کرده‌اند.
 
جاسمی ادامه داد: گویا یکی از مسئولان جدید «کرپ ناز» که اخیرا توسط بخش خصوصی خریداری شده است، خود را منتسب به یکی از اعضای ارشد حزبی می‌داند و گمان کرده می‌تواند هر کاری را انجام دهد.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: شخصا با این فرد صحبت کرده‌ام. او ادعا می‌کند چون به یکی از احزاب منتسب است، می‌تواند هر کاری را انجام دهد.
 
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با توجه به صحبت‌های این فرد که مدعی داشتن ارتباطات خاصی است، او به نوعی نمایندگان مردم کرمانشاه در مجلس را تهدید می‌کند تا واگذاری کرپ ناز به بخش خصوصی را پیگیری نکنند.