به‌روز شده در: ۱۶:۵۷ - ۷ اسفند ۱۳۹۸
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۴۸۸۲
تاريخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
بد عهدی شرکت وارد کننده خودرو حادثه آفرید
ظهر روز سوم خرداد امسال اهالی خیابان شریفی منش محله الهیه شاهد دود سیاه و غلیظی بودند که از پارکینک یک مجتمع مسکونی تا طبقه پنجم زبانه می کشید.
به گزارش کارگر نیوز؛ ساکنان مجتمع هراسان از این اتفاق ،برای اطلاع به امداگران در تکاپو بودند که متوجه شدند این دود مربوط به آتش سوزی یک خودروی خارجی خوشنام به نام "آلفارومئو جولیتا” هست که مالک آن نیز در همسایگی آنها زندگی می کند.
 
بخت با مالک خودور یار بود که آتش نشانی در مدت زمان بسیار کوتاهی خود را به مهلکه رساند و آتش را خاموش و او را از مرگ حتمی نجات داد.
 
وی با یادآوری این اتفاق برای خبرنگار ما بغضش شکست و با ناراحتی گفت: با گذشت چند ماه از این حادثه هنوز نتوانستم با مدیران شرکت وارد کننده آلفا رومئو در ایران ارتباط بگیرم و این شرکت از قبول مسئولیت این حادثه طفره می رود.
 
فرزاد. ش افزود: بنده ماشین را تنها با سی هزار کیلومتر کارکرد، جهت تعویض قطعه که شامل گارانتی بود تحویل نمایندگی آلفاموتور دادم و بعد ازیک ماه قطعه توربو شارژر به بهانه موجود نبودن، تعویض نشد و خودرو را با سرهم بندی و تعمیر غیر کارشناسی تحویلم دادند که پس از دوبار استفاده بعد از تحویل، دچار حریق شد .
 
وی گفت:آتش نشانی در گزارش رسمی خود علت دقیق این حادثه را "غیرعمدی ناشی از نقص فنی در سیستم توربو شارژ خودرو که منجر به اشتعال بخارات بنزین و سپس سرایت به قطعات موتور خودرو گردیده” اعلام کرده است.
 
مالک خودرو ضمن انتقاد از شرکت آلفاموتور ادامه داد: در پیگیری مکرر از این شرکت با برخورد بسیار توهین آمیز و زننده مدیران آن بنام های آقایان "س” و آقای "پ” مواجه شدم و اینگونه برخورد ها باعث شد تا انگیزه و امید خود را برای پیگیری های بعدی از دست بدهم.
 
وی با اشاره به روز حادثه می گوید:وقتی خودرو آتش گرفت در داخل ماشین بودم و به علت قفل شدن درب و پنجره ها گیر افتادم و دچار سوختگی و آسیب های متعددی شدم که هر روز مانند کابوس از جلوی چشمانم می گذرد،الان دستم از همه جا کوتاه است و و با ضربه بزرگ روحی خانه نشین شده ام.
 
در تماس تلفنی با شرکت آلفا موتور، آنها حاضر به پاسخگویی و اظهار نظر درباره این موضوع نشدند.
 
منبع: بازتاب