به‌روز شده در: ۱۰:۵۳ - ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۵۱۵۰
تاريخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
از مقام‌های استانی و کشوری می‌خواهیم جلوی اخراج‌ها را بگیرند
قرارداد ۲۰ نفر از کارگران نیشکر هفت تپه از فردا تمدید نمی‌شود
کارگران مجتمع کشت و صنعت نیشکر هفت تپه خبر دادند که قرارداد ۲۰ نفر از کارگران این کارخانه از فردا تمدید نمی‌شود.
کارگران مجتمع کشت و صنعت نیشکر هفت تپه به خبرنگار ایلنا گفتند: امروز ابلاغیه‌ای با سربرگ شرکت خطاب به تعدادی از کارگران با امضای «ابراهیم اورکی» سرپرست امور اداری، ارسال شده است.

تاریخ اتمام قراردادهای کارگران مجمتع ۳۱ شهریور یعنی امروز است. آنها با اظهار نگرانی از این تصمیم مدیرعامل کشت و صنعت نیشکر هفت تپه، افزودند: این اقدام خلاف وعده‌هایی است که در خصوص صیانت از امنیت شغلی کارگران به آنها داده شده است. از این رو از مقام‌های استان خوزستان مصرانه می‌خواهیم که جلوی اخراج‌ها را بگیرند.

کارگران معترض در ادامه افزودند: ۴ یا ۵ نفر از کارگرانی که حکم اخراج آنها صادر شده از افرادی بودند که در جریان دیدار با آیت‌الله موسوی فرد امام جمعه اهواز و نماینده ولی فقیه در جمع کارگران سخنرانی کردند و خواهان استمداد وی و مقام‌های استان و کشور شدند.

اسامی تعدادی از کارگرانی که اخراج شدند، به قرار زیر است: ۱. محمد خنیفر ۲.رضا پورچنانی ۳. صاحب ظهیری ۴. محمود سعدی ۵. عادل عبدلخانی ۶.محمد عبدلخانی ۷.سمیر احمدی ۸.حمزه آل کثیر ۹.ایمان اخضری ۱۰. کریم میاحی ۱۱.فاضل چعبی‌زاده  ۱۲.اشکان گودرزی ۱۳. مسعود لویمی و ۷ نفر دیگر.

ابرهیم اورکی