به‌روز شده در: ۱۶:۲۴ - ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۶۰۴۸
تاريخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
شرکت‌های شبهه دولتی کارخانجات را تبدیل به زمینه سوخته کردند
مدیریت فشل لیبرال‌ها چه به روز هپکو آورد
یک نماینده مجلس گفت: شرکت‌های شبهه دولتی از رانت‌های ویژه استفاده کردند و کارخانجات را تبدیل به زمینه سوخته کردند.
به گزارش ایلنا، علیرضا سلیمی در جریان قرائتِ نظر موافقان و مخالفان گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی ضمن تبریک روز 13 آبان با اشاره به موضوع اصل 44 قانون اساسی و نحوه واگذاری‌ها، مطرح کرد: اتفاقات عجیبی در این واگذاری‌ها ایجاد شد. مدیریت فشل لیبرال‌ها چه به روز هپکو آورد.
 
وی گفت: قرار بود دست دولت از اقتصاد کوتاه شود، شرکت‌های شبهه دولتی از رانت‌های ویژه استفاده کردند و کارخانجات را تبدیل به زمینه سوخته کردند.
 
این نماینده مردم در مجلس با اشاره به هفت تپه، رشت الکتریک و مشکلات آنها تاکید کرد: واگذاری‌ها در هفت تپه باعث اتفاقات شومی در کشور شد و با اصلاحاتی که در این گزارش باید ایجاد شود، دیگر اشتباهات در واگذاری‌ها نباید اتفاق بیفتد.
 
نماینده مردم محلات در مجلس اضافه کرد: کمیسیون در موضوع گزارش زحمت کشیده است، اما باید درباره اهلیت‌ها دقت شود، مقام معظم رهبری هم درخصوص اهلیت در واگذاری‌ها نکاتی را متذکر شده‌اند. آیا هدف از خصوصی‌سازی این بود؟ الان بزنگاه اصلاح است، روزنه‌ها باید گرفته شود و در این موضوع اخطار اصل 74 قطعا وجود دارد. نباید قفل روی قفل بگذاریم.