به‌روز شده در: ۱۰:۵۱ - ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۶۰۵۲
تاريخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
حاصل تلاش صنعت‌گران ايراني در مقابله با تحريم‌ها:
نمايش ميزخودكفايي قطعات ساپكو در نمايشگاه بين المللي قطعات
شركت ساپكو به همراه 120 سازنده گروه صنعتي ايران خودرو در چهاردهمين نمايشگاه بين المللي قطعات، لوازم و مجموعه‌هاي خودرو تهران، افزون بر نمايش دستاوردها، میز خودکفایی قطعات را که حاصل تلاش مهندسان و صنعت‌گران کشور برای مقابله با تحریم‌ها است، به نمایش می‌گذارد.
به گزارش کارگر نیوز به نقل از ایکوپرس، چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران با حضور۵۲۰ شرکت داخلی و 99 شركت خارجی در فضایی به وسعت ۳۰ هزار مترمربع  ۱۸ تا ۲۱ آبان ماه برگزار می‌شود.
 
 در نمایشگاه امسال که با مشارکت ۱۱ کشور خارجی آخرین دستاوردهای صنعت قطعه سازی به نمایش گذاشته می‌شود، ساپکو همراه با حدود ۱۲۰ سازنده گروه صنعتی ایران خودرو در سالن های ۴۴ (خلیج فارس)، ۴۰ و ۴۱ نیازمندی‌ها و توانمندی‌های خود در این حوزه را معرفی خواهد کرد.
ساپكو با دعوت از متولیان شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان و با هدف توسعه همکاری‌های دانش محور، فضایی را برای معرفی این شرکت‌ها به بازدیدکنندگان فراهم آورده است.
 
نمایش مگاماژول‌های پنج‌گانه خودرو و درصد ساخت داخل آن‌ها، معرفی نیازمندی‌های این صنعت در بخش مواد اولیه و قالب‌سازی و برگزاری کارگاه‌های آموزشی از جمله برنامه‌های این شرکت برای حضور در نمایشگاه چهاردهم است.
 
گفتنی است، در این نمایشگاه، افزون بر شناسایی و دعوت به همکاری از سازندگان براي مشارکت در ساخت داخل قطعات خودروهای سواری، توانمندی‌ها و نیازهای داخلی براي ساخت خودروهای تجاری نیز ارائه می‌شود.چهاردهمین نمایشگاه قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو تهران از ساعت ۹ تا ۱۷ پذیرای علاقه‌مندان خواهد بود.