به‌روز شده در: ۱۵:۰۲ - ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۶۰۹۱
تاريخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
مدیر عامل تعاونی اعتباركاركنان گروه صنعتی ایران خودرو:
تعاونی اعتباركاركنان گروه صنعتی ایران خودرو مجوز بانك مركزی را دارد
تامین منافع از سرمایه کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو و ایجاد ارزش افزوده در منابع مالی سهامداران خود، هدف تعاونی اعتبار است.
به گزارش کارگر نیوز؛ مهدی حسین زاده مدیر عامل تعاونی اعتباركاركنان گروه صنعتی ایران خودرو در گفت و گو با پرشین خودرو با بیان این مطلب گفت :‌ این تعاونی با هدف تامین منافع از سرمایه کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو و ایجاد ارزش افزوده در منابع مالی سهامداران خود با دریافت مجوز از سوی وزارت تعاون در سال 1382 تاسیس گردیده است و تا کنون در چارچوب سیاست های گروه صنعتی ایران خودرو مبنی بر ارج گزاری به کارکنان، خدمات شایسته ای ارائه داده است.
 
وی افزود :‌در مرحله بعد، ایجاد زیرساخت های لازم برای توسعه فعالیت ها در دستور کار قرار گرفت و توانمند سازی منابع انسانی برای ارائه خدمات تخصصی به سهامداران و سپرده گذاران، منجر به جلب نظر بانک مرکزی گردید که صدور مجوز فعالیت بانک مرکزی در سال 1388 برای تعاونی، رهاورد این اقدامات بود.
 
حسین زاده افزود: تعاونی اعتبار در طول سال های فعالیت خود تلاش نموده است تا با ارائه کارنامه شفاف، فعالیت های خود را در راستای قوانین و مقررات بانک مرکزی و وزارت تعاون ساماندهی نماید و این شفافیت عملکرد، اعتماد بیش از پیش سهامداران و سپرده گذاران و تائیدیه هر ساله تغییرات هیات مدیره را از سوی بانک مرکزی به همراه داشته است.
 
وی با اشاره به استاندارد سازی فعالیت های شرکت در راستای جلب رضایت حداکثری سهامداران و مشتریان خاطر نشان ساخت : گردش مالی تعاونی اعتبار و هزینه کرد اندوخته مالی در راستای رفع نیازهای مالی و اعتباری کارکنان گروه، از جمله اعطای تسهیلات و تقسیم سود قابل ملاحظه در بین سهامداران، در کنار کاهش هزینه های جاری با انجام اقداماتی مانند انتقال ساختمان مرکزی تعاونی اعتبار به داخل گروه صنعتی ایران خودرو در همسویی با موازین بانک مرکزی صورت گرفته آن را به محلی امن برای ذخیره سرمایه کارکنان گروه تبدیل نموده است.
 
وی تصریح كرد: ایجاد شعبه و باجه در شرکت های گروه و سهولت دسترسی برای کارکنان شرکت های گروه وتسهیل امور جاری سازمانی و فرایندهای اداری، این نهاد را به عنوان سازمانی امین در امر مراودات مالی و اعتباری برای کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو قرار داده است.