به‌روز شده در: ۱۵:۲۹ - ۲۰ تير ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۶۶۱۹
تاريخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
کسب رتبه عالی توسط دفتر پرستاری بیمارستان تامین اجتماعی قزوین
بیمارستان تامین اجتماعی رازی قزوین برای دهمین بار در ارزیابی صورت گرفته توانست در بین دفاتر پرستاری بیمارستان‌های تامین اجتماعی سراسر کشور رتبه عالی را کسب نماید.
به گزارش ایلنا، «فیض‌اله ذوالقدر» مدیر دفتر پرستاری بیمارستان رازی هدف از انجام ارزیابی‌ها را ارتقای کیفیت کار پرستاران، ایجاد رقابت سازنده، اصلاح فرایندهای کاری با رویکرد بروز خلاقیت‌ها و اجرای استانداردهای درمانی برشمرد.
 
وی با اشاره به اینکه این ارزیابی 12 سال است در حال انجام است، اظهار داشت: در سال گذشته اصلاح فرایندهای کاری با رویکرد بهینه‌سازی خدمات، کاهش بار مالی فرایندها، تکمیل پروژه اورژانس و توجه به اصلاح فرایندهای کاری، تمرکز ویژه بر رضایتمندی بیماران از طریق اجرای منشور حقوق بیمار، جذب 50 نیرو در حوزه پرستاری، اجرای برنامه‌های متنوع آموزش به بیمار، ایجاد برنامه‌های متنوع رفاهی و ورزشی در جهت افزایش انگیزه کاری، ایجاد تعامل بین حرفه‌ای و اجرای برنامه‌های آموزشی کارگاهی با هدف ارتقای سطح سواد پرستاران ازجمله اقداماتی بود که باعث شد دفتر پرستاری بیمارستان رازی این رتبه با ارزش را کسب نماید.
 
وی افزود: کسب رتبه و موفقیت بسیار آسانتر از حفظ آن است و انسجام، وحدت و همدلی همکاران باعث شد تا دفتر پرستاری این بیمارستان همچنان در صدر تمام بیمارستان‌های تامین اجتماعی این مقام با ارزش را حفظ نماید.