به‌روز شده در: ۱۶:۰۵ - ۷ مهر ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۶۷۹۷
تاريخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
مقیمی:
تعداد خودروهای ناقص به ۱۶هزار دستگاه رسید
فرشاد مقیمی با اشاره به افزایش تولید روزانه بدون کسری و عبور مستقیم از خط تولید به بازار از سه درصد در هفته اول مهر به ۵۸ درصد در آذرماه گفت: خودروهای کسری دار نیز از ۶۵ هزار دستگاه در هفته نخست شهریور به حدود ۱۶ هزار دستگاه در نیمه آذرماه کاهش یافته است.
به گزارش ایکوپرس ،  وی با اشاره به این که تکمیل خودروهای دارای کسری در اولویت ایران خودرو در سه ماه اخیر بوده است، از افزایش تکمیل و تجاری‌سازی روزانه این خودروها خبر داد و گفت: تجاری‌سازی خودرو از930دستگاه به صورت روزانه به 2000 دستگاه رسیده است و طی هفته آتی تا 2500 دستگاه افزایش خواهد یافت تا به این ترتیب موجودی این خودروها در دی ماه به صفر برسد.
 
وی افزود: درحال‌حاضر تولید روزانه نیز به 1700 دستگاه رسیده که در هفته آینده به دوهزار دستگاه افزایش خواهد یافت این در حالی است که در شهریورماه تولید روزانه کم تر از هزار دستگاه بود.
 
وی توسعه محصول و افزایش شمارگان تولید محصولات دوگانه سوز را از رویکردهای مهم ایران خودرو برای کاهش آلایندگی برشمرد و گفت: تولید و عرضه محصولات جدید دناپلاس توربوشارژ و 207 پانوراما در دستور کار ایران خودرو قرار دارد.