به‌روز شده در: ۱۵:۴۷ - ۳ مهر ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۸۲۸۶
تاريخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
فراخوان جذب کارگزار کسب‌وکار در پارک فناوری تهران
پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برای جذب کارگزار در حوزه کسب و کار، فراخوانی منتشر کرد.
به گزارش ایسنا، پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برای ارائه خدمات مورد نیاز شرکت‌ها و هسته‌ها در حوزه کسب و کار بستری ایجاد کرده است تا آن‌ها هم بتوانند خدمات مورد نیاز خود را در اسرع وقت دریافت کنند.
 
کارگزارانی که ارائه‌دهنده خدمات مورد نیاز کسب و کارها هستند، در صورت تمایل به همکاری با پارک علم و فناوری دانشگاه تهران می‌توانند درخواست خود را از طریق ثبت‌نام در همین سایت ارائه کنند تا پس از بررسی توانمندی‌های‌شان، به عنوان کارگزار، عضو پارک شوند.
 
معرفی کارگزار از سوی پارک به شرکت‌های عضو و مستقر در پارک و بهره‌مندی از میز ارائه خدمت کارگزاری در صورت امکان از مزایای عضویت در «مجتمع توانمندسازی کسب و کار پارک علم و فناوری دانشگاه تهران» است.
 
مهلت ارسال مدارک  تا ۲۰ اسفندماه ۱۳۹۸ تعیین شده است.
 
مخاطبان این فراخوان شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات کسب و کار در حوزه‌های مالی، مالیاتی، بیمه، بازاریابی، فروش، حسابداری و تنظیم اظهارنامه است.
 
حسابرسی، بین‌المللی‌سازی (صادرات و واردات)، تبلیغات، دریافت استاندارد و مجوز محصول یا خدمت، تدوین برنامه کسب و کار، تنظیم قراردادهای تجاری و ثبت پتنت از دیگر مخاطبان این فراخوان است.
 
از دیگر موارد این فراخوان می‌توان به ثبت شرکت و برند، دریافت مجوزهای تنظیم ساختار سازمانی و مدیریت منابع انسانی، کمک به دانش‌بنیان شدن و سایر موارد مورد نیاز شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان اشاره کرد.
 
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند با شماره ۸۸۲۲۰۷۰۰ الی ۴ داخلی ۱۳۸ تماس بگیرند.
 
انتهای پیام