به‌روز شده در: ۲۰:۵۸ - ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۸۳۵۵
تاريخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
پروانه مافی بیان کرد:
تعداد نماینده کارگران در مجلس باید افزایش پیدا کند
نماینده مردم تهران خطاب به کارگران گفت: ما شرمنده‌ایم که نتوانستیم جلوی تنگ‌تر شدن سفره زندگی شما را بگیریم ما می‌دانیم که اکنون زندگی شما به سختی می‌گذرد اما به دلایل مختلف از سیاست خارجی گرفته که با حضور فردی مانند ترامپ و تحریم‌ها جلوی بسیاری از برنامه‌ها گرفته شد تا برخی مشکلات داخلی همگی دست به دست هم داد که امروز شما قشر کارگر شرایط سختی تجربه کنید.
به گزارش خبرنگار ایلنا، پروانه مافی (نماینده مجلس) در مراسم جشن میلاد حضرت زهرا(س) که خانه کارگر آن را برگزار کرد؛ با اشاره به اهمیت زنان در تاریخ بشر گفت: بشر مدیون نقش زنان است و ما خوشحالیم که الگوی زن در جمهوری اسلامی شخصیت بزرگی مانند حضرت زهرا(س) است که این امر توفیق بزرگی برای ما ایرانیان است.
 
وی ادامه داد: اکنون ایام شادی و جشن است و دوست ندارم کام شما را تلخ کنم اما شما موکلین ما هستید و ما باید اکنون گزارش عملکرد 4 ساله خود را بدهیم این را مطمئن باشید که چیزی صدق و راستی را از ما و دوستان ما نمی‌شنوید. تمام تلاش ما این بود که از حقوق کارگران دفاع کنیم اما شرمنده‌ایم که نتوانستیم جلوی تنگ‌تر شدن سفره زندگی شما را بگیریم ما می‌دانیم که اکنون زندگی شما به سختی می‌گذرد اما به دلایل مختلف از سیاست خارجی گرفته که با حضور فردی مانند ترامپ و تحریم‌ها جلوی بسیاری از برنامه‌ها گرفته شد تا برخی مشکلات داخلی همگی دست به دست هم داد که امروز شما قشر کارگر شرایط سختی تجربه کنید.
 
وی ادامه داد: اکنون ایام انتخابات است و شما باید به دنبال این باشید که نماینده ویژه خودتان را به مجلس بفرستید اکنون آقای محجوب و خانم جلودارزاده هستند اما چرا نباید 30 نماینده کارگری داشته باشیم چرا نباید تعداد بیشتری از صندلی‌های مجلس برای نماینده کارگران باشد هرچقدر این تعداد بیشتر باشد بطور حتم برای شما منفعت بیشتری دارد.
 
وی ادامه داد: اگر شما به پای صندوق‌های رای نیایید بازهم این صندلی‌ها پرمی‌شود اما بر روی آن کسانی می‌نشینند که نماینده شما نیستند و هیچ چیزی به شما نخواهد رسید. ما می‌دانیم که سفره‌های کوچکتر شده و درآمد شما کم شده اما تلاش می‌کنیم در همین ایام باقیمانده از مجلس دهم وضعیت شما بهتر شود.