به‌روز شده در: ۲۰:۵۸ - ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۸۳۵۶
تاريخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
محمدرضا بادامچی:
30 درصد واحدهای تولیدی به طور کامل تعطیل شدند
نماینده مردم تهران گفت: مجلس دهم مجلس فرهیختگان است و با ریشه‌یابی مشکلات کارگران به دنبال احقاق حقوق آنها بوده است. در ده سال گذشته 30 درصد واحدهای تولیدی ما تعطیل شدند که دلیل اصلی آن هزینه‌های بالا و بهره‌وری پایین بوده است.
به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدرضا بادامچی (نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی) در جشن میلاد حضرت زهرا(س) که در خانه کارگر برگزار شد، با اشاره به مشکلات جامعه کارگری گفت: متاسفانه جامعه کارگری ما مشکلات زیادی دارد و ما سعی کردیم که رسیدگی به آن را در دستور کار مجلس قرار دهیم که یکی از آنها قانون رفع موانع تولید بود.
 
وی ادامه داد: مجلس دهم مجلس فرهیختگان است و با ریشه‌یابی مشکلات کارگران به دنبال احقاق حقوق آنها بوده است. در ده سال گذشته 30 درصد واحدهای تولیدی ما تعطیل شدند که دلیل اصلی آن هزینه‌های بالا و بهره‌وری پایین بوده است.
 
وی ادامه داد: آقای محجوب و خانم جلودارزاده در قالب فراکسیون کارگری به دنبال آن هستند که مشکلات کارگران حل شود. مجلس یازدهم نیاز با افراد با تجربه دارد که به فکر کارگران باشند. تحریم‌های بیرحمانه، تورم و گرانی را می‌توان با حضور گسترده شما کارگران در پای صندوق‌های رای حل کرد.