به‌روز شده در: ۱۷:۱۲ - ۱۳ فروردين ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۸۵۸۴
تاريخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
سالاری:
خروج از بنگاهداری برای اداره‌ی بهتر دارایی‌های کارگران
مراسم معارفه معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان تامین اجتماعی با حضور مدیرعامل این سازمان، برگزار و از تلاش‌های سرپرست این حوزه نیز قدردانی شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، «مصطفی سالاری» مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، در این مراسم گفت: ساختار جدید معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری این سازمان متناسب با فعالیت آن تعریف شده است تا ضمن مدیریت و راهبری بخش اقتصادی سازمان بر عملکرد شرکت‌های تابعه نظارت داشته باشد.

سالاری با بیان اینکه در ساختار جدید معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری به سمت تقویت و تخصصی شدن آن رفتیم، تصریح کرد: برای اینکه اموال و دارایی های کارگران که امانت نزد سازمان است بهتر مدیریت شود باید به سمتی برویم که مورد تاکید رئیس‌جمهور نیز است یعنی سهامداری و خروج از بنگاهداری.

وی تاکید کرد: سهامداری کارعاقلانه و منطقی است و بهترین روش برای صیانت از اموال کارگران است و از معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری می‌خواهم که زمینه پیاده‌سازی آن را فراهم کند.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه در معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری این سازمان اقدامات موثری انجام شده است، گفت: در بخش‌های وصول مطالبات و کاهش بدهی به بانک رفاه کارگران پیگیری‌های خوبی انجام شده است.

وی افزود: از تلاش‌ها و زحمات آقای امیری گنجه در طول تصدی سرپرستی معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری قدردانی می‌کنم. در دوره ایشان مجامع شرکت‌ها به موقع برگزار شد که جای تقدیر دارد.

مهرداد محقق زاده، معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان تامین اجتماعی نیز در این مراسم با تقدیر از اعتماد سالاری برای سپردن این مسئولیت و تلاش‌های امیری گنجه در زمان مسئولیت خود گفت: حفظ ذخائر و ارزش‌های بیمه‌شدگان، دریافت مطالبات سازمان و نظارت بر عملکرد شرکت‌ها را بیشتر مورد توجه قرار می‌دهیم.

محقق زاده افزود: باید همه فعالیت‌های ما منتج به ارتقای خدمات و رضایت بیمه‌شدگان و بازنشستگان شود.
حسین امیری گنجه نیز با بیان اینکه در سالهای اخیر ساماندهی املاک سازمان را به جد در دستور کار قرار دادیم، گفت: اقتصاد مقاومتی نیز از موضوعات مورد توجه بود.