به‌روز شده در: ۱۷:۰۸ - ۱۵ فروردين ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۹۳۲۹
تاريخ انتشار: ۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۱
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا؛
کنتورسازی ایران موقتا تعطیل شد/ استفاده کارگران از مقرری بیمه بیکاری
در پی شیوع و گسترش ویروس کرونا و اهمیت حفظ و سلامت کارگران، واحد تولیدی کنتورسازی ایران در استان قزوین، از روز یکم فروردین ماه سال ۹۹ تعطیل اعلام شد و تمامی کارگران این کارخانه برای دریافت مقرری بیمه بیکاری به صندوق بیمه بیکاری معرفی می‌شوند.
منابع کارگری در کارخانه کنتورسازی ایران به خبرنگار ایلنا گفتند: در پی شیوع و گسترش ویروس کرونا و اهمیت حفظ و سلامت کارگران، واحد تولیدی کارخانه کنتورسازی ایران موقتا تعطیل شده و قرار است حدود ۱۳۰ کارگر شاغل در این کارخانه برای دریافت مقرری بیمه بیکاری به اداره کار معرفی شوند.

کارگران این واحد صنعتی به ایلنا گفتند: درحالی این کارخانه از اول فروردین ماه سال جاری تعطیل اعلام شده است که بخش از مطالبات‌مان را قبل از آغاز سال ۹۹ دریافت کرده‌ایم. در عین حال کارگران این کارخانه از روز سه‌شنبه (پنجم فروردین ماه) می‌توانند برای دریافت مقرری بیمه بیکاری به صورت الکترونیکی از طریق سامانه بیمه بیکاری مدارک خود را ثبت کنند.

طبق اظهارات منابع کارگری، مسئولان این کارخانه وعده داده‌اند تعطیلی این کارخانه موقتی است و کارگران بعد از ریشه‌کن شدن کامل ویروس مرگبار کرونا مجددا به کارشان بازمی‌گردند.