به‌روز شده در: ۲۲:۴۵ - ۷ خرداد ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۴۹۴۶۰
تاريخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
نائب رئیس کانون انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی اعلام کرد:
کارگران ساختمانی یارانه‌ی کرونا نگرفته‌اند
نائب رئیس کانون انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی با اعلام اینکه کارگران ساختمانی بسته حمایتی خانوار‌های متضرر از کرونا را دریافت نکرده‌اند، ابراز امیدواری کرد براساس اطلاعات مندرج در سامانه رفاهی این کارگران، بسته حمایتی به آنها تعلق گیرد.
به گزارش خبرنگار ایلنا، هادی ساداتی گفت: اطلاعات کارگران ساختمانی در سامانه رفاهی این کارگران موجود و در دسترس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین سازمان تامین اجتماعی است. زمانی که بحث پرداخت یارانه کرونا مطرح شد، پیشنهاد کردیم از اطلاعات این سامانه استفاده شود.

او ادامه داد: به این ترتیب دیگر نیازی به ثبت نام جدید و صرف وقت و هزینه اضافی برای دریافت اطلاعات جدید نیست.

نائب رئیس کانون انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی با اعلام اینکه کارگران ساختمانی بسته حمایتی خانوار‌های متضرر از کرونا را دریافت نکرده‌اند، عنوان کرد: این قشر از کارگران به دلیل تعطیلی کسب‌و‌کار‌ها متحمل هزینه‌های جدی شده‌اند و از آنجا که بسیاری از آنها کارگران روزمزد هستند، لازم است حمایت‌های ویژه‌ای از آنها صورت گیرد.

او با تاکید بر اینکه اطلاعات کارگران ساختمانی در دسترس است، گفت: اخیرا اخبار تایید نشده‌ای مبنی بر لزوم ثبت نام کارگران ساختمانی برای دریافت یارانه کرونا منتشر شده است. به نظر ما بهترین روش برای شناسایی کارگران نیازمند به یارانه همان سامانه رفاه کارگران است که ریز اطلاعات افراد در آن وجود دارد و ثبت نام مجدد اتلاف وقت و هزینه است.