به‌روز شده در: ۱۶:۲۴ - ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۵۱۱۵۹
تاريخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۰
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
روحانی:
تصمیمات حمایتی دولت باید تا پایان خرداد عملیاتی شود
رئیس جمهور با اشاره به تصمیمات روزهای گذشته دولت برای کمک به شرکت های حمل و نقل زمینی و هوایی، رانندگان شهری و بین شهری در ادامه کمک به اصناف و مشاغل خسارت دیده از کرونا، تاکید کرد: همه این تصمیمات باید تا پایان خرداد ماه عملیاتی و اجرایی شود.
به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت بر حمایت دولت از اقشار نیازمند و آسیب دیده از کرونا تاکید کرد و افزود: دولت به حمایت‌های خود از مردم عزیز که در این مدت مشکلات فراوان اقتصادی و معیشتی داشتند، ادامه می‌دهد و هرجا نیاز به کمک بیشتر دولت باشد، در حد توان انجام خواهد داد.

رئیس جمهور با اشاره به تصمیمات روزهای گذشته دولت برای کمک به شرکت‌های حمل و نقل زمینی و هوایی، رانندگان شهری و بین شهری در ادامه کمک به اصناف و مشاغل خسارت دیده از کرونا، تاکید کرد: همه این تصمیمات باید تا پایان خرداد ماه عملیاتی و اجرایی شود.

 وی با بیان اینکه کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم به طور کامل تامین و خریدهای لازم انجام شده است و مردم نباید هیچ نگرانی بابت کالاهای اساسی و مورد نیاز خود در سال جاری داشته باشند، گفت: مردم به شایعات و تردیدهایی که در فضای مجازی مطرح می‌شود، توجه نکنند.

رئیس جمهور، صادرات غیرنفتی کشوررا برغم وجود شرایط سخت اقتصادی و شیوع ویروس کرونا مطلوب خواند و افزود: گشایش مرزها و تبادلات تجاری با کشورها در حال انجام است که منجر به افزایش و رونق دوباره صادرات غیرنفتی کشورخواهد شد.

وی آزاد شدن 30 درصد سهام عدالت برای فروش را مورد اشاره قرار داد و افزود: امیدوارم مردم بتوانند در همین ماه خرداد سهام خود را عرضه کنند، شورایعالی بورس و وزیر اقتصاد و دارایی در این زمینه همه توان و تلاش خود را انجام خواهند داد تا مردم در این سال سخت اقتصادی شرایط خوبی داشته باشند.