به‌روز شده در: ۱۶:۳۱ - ۱۶ تير ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۵۱۲۳۰
تاريخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
چه میزان از مطالبات مراکز طرف قرارداد با سازمان تامین اجتماعی پرداخت شده است؟
مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی گفت: مطالبات پزشکان، داروخانه‌ها و مراکز پاراکلینیکی طرف قرارداد با سازمان تامین اجتماعی در حال پرداخت است و طی هفته گذشته هزار میلیارد تومان به این مراکز پرداخت شده است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، «شهرام غفاری» اظهار داشت: از نیمه دوم سال گذشته تامین منابع و پرداخت مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد به خوبی در حال انجام است.

وی از پرداخت حدود ۵۵۰ میلیارد تومان از مطالبات داروخانه‌های طرف قرارداد با سازمان تامین اجتماعی در هفته گذشته خبر داد و گفت: با این مبلغ ۲ ماه از مطالبات داروخانه‌ها پرداخت شده است.

مدیر کل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی همچنین از پرداخت ۲ ماه از مطالبات سایر مراکز درمانی خصوصی طرف قرارداد با این سازمان خبر داد و گفت: مبلغ پرداخت شده به این مراکز طی هفته گذشته حدود ۴۶۰ میلیارد تومان بوده است.

غفاری بر تداوم پرداخت منظم مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد با سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد و گفت: امیدواریم با تداوم روند فعلی در ماه‌های آینده مطالبات مراکز درمانی غیردولتی از سازمان تامین اجتماعی به روز شود.