به‌روز شده در: ۱۷:۰۰ - ۲۲ تير ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۵۲۳۶۵
تاريخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۳
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
دبیر انجمن صنایع همگن:
مردم ما لایق خودروی به روز مانند k۱۳۲ هستند
دبیر انجمن صنایع همگن در نشست خبری پروژه K۱۳۲ ایران خودرو به تشریح جزئیاتی از تولید این خودرو پرداخت.
به گزارش کارگر نیوز؛ دبیر انجمن صنایع همگن، آرش محبی نژاد گفت: این افتخار امروز نتیجه ۳ پیشران یا توانمندساز اساسی میدانیم. مهم‌ترین مورد نگرش جدیدی است که در نحوه مدیریت و نگاه به همه ارکان به خصوص زنجیره تامین صورت گرفته است.

وی ادامه داد: توانمندساز دیگر نقش مدیریت و طراحی آینده و ترسیم نقشه راه است. قطعه سازان میدانند با غول تحریم و کرونا میدانند آخر و عاقبت پروژه k۱۳۲ به کجا ختم خواهد شد. نقش مدیریت و راهبری باعث شده حرکت هم روشن باشد.

محبی نژاد افزود: تبلور خودباوری داخلی را افراد حس کردند و یک خودروی شیک در کلاس جهانی را خواهیم ماند. این خودرو اصولا به پژو ۳۰۱ ربط ندارد اما به طور کلی خارجی‌ها ما را رها کردند اما توان داخلی هدر نرفت‌. با انجام چنین کارهایی قطع وابستگی به خارجی‌ها انجام شد که پایه‌ای برای آینده است. مردم ما در شرایط سخت تحریم لایق یک خودروی روز استاندارد هستند.

وی در پایان اشاره کرد: زنجیره محکم پشت ایران خودرو ایستاده تا در تولید ضربه ای وارد نشود. لازم به ذکر است که ایران خودرو بزرگترین بنگاه خصولتی ایران است. افت تولید سال گذشته باعث ایجاد یک ناامیدی ملی شد‌. وقتی دوباره ایران خودرو خیزش پیدا کرد باعث ایجاد یک غرور ملی شد.