به‌روز شده در: ۲۱:۴۴ - ۳ مهر ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۵۴۶۶۲
تاريخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
ابتلای ۶۵ نفر از کادر درمان تامین اجتماعی سمنان به کرونا
مدیر درمان تامین اجتماعی استان سمنان با بیان اینکه تمامی اقشار جامعه باید با رعایت رستورالعمل‌های بهداشتی یاری‌گر کادر درمان باشند، گفت: ۶۵ نفر از کادر درمان تامین اجتماعی سمنان به کرونا مبتلا شده‌اند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سیدمجتبی اکرم گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون ۶۵ نفر از کادر درمان تامین اجتماعی سمنان در شهرستان‌های مختلف استان به کرونا مبتلا شده‌اند.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان سمنان با بیان اینکه مواجهه کارکنان واحدهای درمانی با بیماران کرونایی درصد ابتلای این کارکنان را بسیار بالا می‌برد، اظهار داشت: با وجود رعایت تمامی شیوه نامه‌های بهداشتی توسط کارکنان از آغازین روزهای شیوع کرونا اما به علت پیچیدگی و تغییر رفتار ویروس همچنان تعدادی از همکاران به این بیماری مبتلا شدند.

او افزود: از این تعداد، دو نفر بعلت وخامت حال ناچار به بستری در بیمارستان شده و در حال حاضر نیز ۸ نفر در قرنطیه خانگی به سر می‌برند.

مدیر درمان تامین اجتماعی سمنان با قدردانی از تلاش‌های پزشکان و پرستاران و تمامی کادر درمان استان برای مراقبت و خدمات‌رسانی شبانه روزی و بی‌وقفه به بیماران مبتلا به کرونا افزود: تمامی اقشار جامعه باید از خود در مقابل این ویروس جهانی محافظت نموده و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی یاری‌گر کادر درمان باشند.