به‌روز شده در: ۱۶:۲۸ - ۲۹ مهر ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۵۴۶۹۹
تاريخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
آخرین فرصت برای ثبت‌نام آزمون استخدام ۲۸ هزار معلم
داوطلبانی که تمایل به شرکت در هشتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای استخدام در آموزش و پرورش را دارند، باید تا فردا (شنبه ۲۹ شهریور) کار ثبت‌نام خود را به پایان برسانند.
به گزارش ایلنا، از طریق هشتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور ۲۸ هزار معلم جذب می‌شوند. ثبت‌نام در این آزمون که از پنجشنبه ۲۰ شهریور از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شده بود، فردا (شنبه ۲۹ شهریور) به اتمام می‌رسد.

به استناد  مجوز شماره ۹۳۱۶۷ تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۹۹ و ۱۵۱۶۱۰ تاریخ ۲۷ خرداد ۹۸ و ۱۶۰۴۹۱ مورخ اول تیر ۱۳۹۸ سازمان اداری و استخدامی کشور و مفاد ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان، پذیرفته شدگان استخدام پیمانی مشاغل آموزشی در آموزش و پرورش، ملزم به گذراندن دوره یک ساله مهارت آموزی (این دوره شامل مجموعه ای از دروس تربیتی، تخصصی و کارورزی نظری و مهارتی است) هستند که برای دانش آموختگان رشته‌های مختلف دانشگاهی و حوزوی پذیرفته شده در آزمون های استخدامی آموزش و پرورش، برابر آیین نامه خاص خود برگزار می‌شود.

 این دوره‌ها در دانشگاه فرهنگیان شامل رشته‌های شغلی دبیر، آموزگار، مربی امور تربیتی، مشاور، مراقب سلامت و در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی شامل رشته شغلی هنر آموز می‌شود.