به‌روز شده در: ۱۶:۵۰ - ۳۰ مهر ۱۳۹۹
نظر شما
* نام:
ايميل:
* نظر:
كدخبر: ۵۴۸۱۸
تاريخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
افتتاح نمايشگاه دفاع مقدس سايپا در پارس خودرو
نمايشگاه هفته دفاع مقدس گروه خودروسازی سايپا به ميزباني شركت پارس خودرو و به همت پایگاه بسیج شهید صفدری و حوزه مقاومت بسیج گروه سایپا با حضور مديران عامل شركت های تابعه و رئيس سازمان بسيج كارگری تهران افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومي پارس خودرو؛ نمايشگاه بزرگداشت هفته دفاع مقدس گروه خودروسازي سايپا با شعار جهاد ادامه دارد با مشاركت شركت هاي تابعه و نمايش دستاوردهای بومی سازی به مدت يك هفته در شركت پارس خودرو داير خواهد بود.

مصطفي مدبر مديرعامل پارس خودرو در ابتداي اين مراسم ضمن گراميداشت هفته دفاع مقدس گفت: امروز چهل سال از شروع جنگ نابرابر و تحميل آن به ملت ايران مي گذرد و حال با وجود تحريم هاي ظالمانه از ابتداي پيروزي انقلاب اسلامي هر روز شاهد شكوفايي و اقتدار نظام مقدس جمهوري اسلامي هستيم و با توكل بر خداي متعال و كار و تلاش بی وقفه توانستيم در عرصه نظامي و لجستيك در بين كشورهاي جهان به جايگاه مطلوبي برسيم.

وی افزود: با تمام رشادت ها و از خودگذشتگي هاي ملت عزيز در دوران هشت سال دفاع مقدس بايد فرهنگ و تفكر ، ما مي توانيم در بين مسئولين و نسل جوان امروز كه جنگ را نديده اند به درستي تشريح و نهادينه شود تا بتوانيم به طور مثال در صنعت خودروسازي البته با وجود تحريم و محدوديت ها در سايه پيشرفت در بومي سازي تكنولوژي بيش از گذشته بدرخشيم.

 سرهنگ وحيد تيموری رئيس سازمان بسيج كارگري تهران بزرگ با حضور در اين مراسم گفت: برگزاري نمايشگاه ها در هفته دفاع مقدس بسيار ضروري بوده و از برگزار كنندگان و كساني كه در آماده سازی نمايشگاه گراميداشت هفته دفاع مقدس گروه خودروسازي سايپا نقش داشتند به سهم خود صميمانه تشكر مي كنم.

 گفتني است نمايشگاه بزرگداشت هفته دفاع مقدس گروه خودروسازي سايپا از ابتدای مهرماه به مدت يك هفته در پارس خودرو داير خواهد بود.


انتهای پیام/